Kolejna nie dzialajaca strona

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
ingenium
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2005, 15:15:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Kolejna nie dzialajaca strona

Post autor: ingenium »

Witam, mniej wiecej od 04.09.05 nie dzial mi strona www.ingenium.swidnica.pl ktora jest zarejstrowana na tym serwerze. Nie wiem morze to od tej zmiany katalogu ze strona. A no i oczywiscie jest tam plik index.php i inne takie...
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Kolejna nie dzialajaca strona

Post autor: Farseer »

ingenium pisze:Witam, mniej wiecej od 04.09.05 nie dzial mi strona www.ingenium.swidnica.pl ktora jest zarejstrowana na tym serwerze. Nie wiem morze* to od tej zmiany katalogu ze strona. A no i oczywiscie jest tam plik index.php i inne takie...
mo¯e (chyba ze Ci chodzilo o morze z plażą :P) ...
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

farseer, ale żeś mu pomógł... :? . Może lepiej nbyło nie pisać, skoro off top?
---
Co do sprawy, kolejna domenka, z którą jest problem, ale nie znam sie zbytnio na tym, najlepiej pomoże juice... Mnie sie pokazuje, że konta po prostu nie ma.
Obrazek
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Farseer »

Masz racje sora...
Co do tematu: Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. mi to wyskakuje ... moze popatrz czy masz dobrze index wpisany...
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows

Post autor: juice »

nie działa i działać nie będzie.

przenieś do nas swidnica.pl jeśli jesteś właścicielem tej domeny, a jeśli nie to przykro radzę skorzystać z aliasu cba.pl :)

Można u nas rejestrować domeny typu com.pl .pl .org .net .edu .edu.pl itd. ale nie można typu cośtam.cokolwiek.pl
ODPOWIEDZ