Jeszcze jeden problem :(

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Awatar użytkownika
oskarroza
Posty: 150
Rejestracja: 12 lip 2005, 15:11:41
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Jeszcze jeden problem :(

Post autor: oskarroza »

Ja to mam zawsze problemy... i to znów chodzi o adres e-mail... mianowice:
Chcę usunąć konto admin@oskarrozak.cba.pl, po pierwsze ze względu na to, że teraz będę korzystał z klienta poczty (Mozilla Thunderbird), a po 2, że przekazywanie maili nie działa... jednak gdy próbuję je usunąć tracę nazwę okna (pojawia się adres) i konta nie usuwa. Klikam jeszcze raz na przegląd... a konto nadal jest... w stanie "ok"... założyłem sobie konto mailowe admin1 na jakiś czas, aby skonfigurować dobrze Thunderbirda i jak wreszcie uda mi się usunąć konto z przekaaywaniem e-mail, załozyć nowe (zwykłe) i poprawić tylko dane w kliencie pocztowym. Czy to jest problem w serwerze? Bo powinna być możliwość usuwania kont...
Obrazek
Szukamy redaktorów do naszego serwisu!
Mo¿e ty nim zostaniesz? Czekamy na ciebie!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: Jeszcze jeden problem :(

Post autor: juice »

1. nie masz żadnego konta admin1
2. zalogowałem się przez panel na Twoje konto, kliknąłem (korzystając z interfejsu użytkownika) na usuń e-mail i normalnie skasowało bez problemów.
3. "jednak gdy próbuję je usunąć tracę nazwę okna (pojawia się adres) i konta nie usuwa" . nazwę okna? jakiego okna i jaka jest jego nazwa, przed pojawieniem się błędu? opis, dla mnie, kompletnie niezrozumiały
Awatar użytkownika
oskarroza
Posty: 150
Rejestracja: 12 lip 2005, 15:11:41
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

TEMAT NIEWA¯NY

Post autor: oskarroza »

Temat jest już nieważny, ponieważ udało mi się usunąć konto "admin", założyć nowe "admin", i usunąć "admin1". Teraz konto działa poprawnie
Przepraszam za kłopoty.
Obrazek
Szukamy redaktorów do naszego serwisu!
Mo¿e ty nim zostaniesz? Czekamy na ciebie!
ODPOWIEDZ