Jak połączyć wykupioną domenę i FTP pierwotną darmową?

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
inopowiat1
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2023, 01:12:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Jak połączyć wykupioną domenę i FTP pierwotną darmową?

Post autor: inopowiat1 »

Witam. Jeśli wątek już gdzieś się pojawił to bardzo przepraszam. Szukałem, ale znaleźć nie mogłem, więc zapytam tutaj, mam nadzieję, że ktoś pomoże.

Otóż problem jest taki, że założyłem początkowo konto z darmową domeną: mojpowiat.j.pl. Można powiedzieć, że zainstalowałem szablon, wszystko dobrze poukładałem, tak jak powinno być. Przyszedł czas, że postanowiłem wykupić na CBA.PL domenę płatną. Czyli w tym przypadku ino.powiat.pl.

Pytanie jest następujące:

Co mam Panowie i Panie wyczarować tutaj, żeby na wykupionej domenie (ino.powiat.pl) wyświetlało się to samo co na darmowej (mojpowiat.j.pl)?

Dodam jeszcze, że na domenie darmowej korzystam z WordPress'a. Czy muszę także zainstalować go na domenie płatnej? Czy można to zrobić jakoś tak, żeby tylko edytować na darmowej, a żeby pojawiało się to samo tu i tu? Obrazek

Jednym zdaniem. Jak to ogarnąć? Bo jak wchodzę na FTP to widzę darmową domenę i płatną. I myślę, że jeśli na płatnej zainstaluję też WordPressa, to będzie wszystko dobrze, ale przeraża mnie fakt, że będę musiał cały szablon układać od nowa. Czy można to jakoś obejść żeby nie zaczynać od zera, tylko żeby na płatnej też się po prostu pojawiło to co na darmowej?https://foto-hosting.pl/img/e0/95/01/e0 ... d3c9cf.png Obrazek

Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia!
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Jak połączyć wykupioną domenę i FTP pierwotną darmową?

Post autor: endriu888 »

Witam

w edycji płatnej domeny -> domeny/edycja/alias (można zaznaczyć darmową domenę z której będzie pobierana treść)
następnie zalogować się do wordpressa i w ustawieniach zmienić adres domeny na nowy.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ