.htaccess

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
szkola
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2005, 18:28:22
Lokalizacja: polska
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

.htaccess

Post autor: szkola »

witam
mam problem. wrzucilem strone a nastepnie .htaccess aby miec krotkie urle w post-nuke.pl
ale jednak ona nie dzialaja a wyswietla sie blad:
Error 500!

/
Internal Server Error!




prosze o pomoc
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: .htaccess

Post autor: juice »

szkola pisze:witam
mam problem. wrzucilem strone a nastepnie .htaccess aby miec krotkie urle w post-nuke.pl
ale jednak ona nie dzialaja a wyswietla sie blad:
Error 500!

/
Internal Server Error!

prosze o pomoc
twój .htaccess zajmuje w plain tekscie ponad 10KB.... są tam dyrektywy które nie są niestety dozwolone.. później mogę spróbować przeczytac po koleji wszystko i sprawdzic czy mogę je włączyć, ale to później....
szkola
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2005, 18:28:22
Lokalizacja: polska
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: szkola »

pozniej tzn kiedy>??? dzisiaj jutro w dalekiej przyszlosci??? ??
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: Kez »

„szkoła” trochę delikatniej :> na pewno w najbliższej przyszłości hm czyli w krótkim czasie. Pamiętaj Admin też człowiek ;P
Obrazek
szkola
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2005, 18:28:22
Lokalizacja: polska
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: szkola »

wiem ze tez czlowiek. a strone przenioslem specjalnie na ten serwer bo ma .htaccess bo chce shorturle do post-nuka
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

szkola pisze:wiem ze tez czlowiek. a strone przenioslem specjalnie na ten serwer bo ma .htaccess bo chce shorturle do post-nuka
postnuka , ale wiesz że baza musi byc gdzie indziej?

sorry, po prostu musiałbym Ci udostępnic dyrektywę RewriteRule poza tym przeraża mnie to 10kb .htaccessa, jak dużo osób tak wrzuco to nie wiem co na to apache.. no nic. w każdym bądź razie to jest kwestia przerobienia kilku rzeczy, tak od razu tego nie zrobię, a Ty chyba przezyjesz chwilkę z pełni funkcjonalną stroną i tylko dłuższymi linkami do wątków forum? (aczkolwiek nadal w pełni działającymi tylko troche mniej przynaznymi dla wyszukiwarek)

poza tym zobacz, tu jest forum i są krótkie nazwy, na pewno są gotowe rozwiązania tego typu dla post-nuka (aczkolwiek nie znam sie jakos za dobrze, ale tak mi się wydaje)

chyba że tego potrzebujesz nie do forum tylko do innych celów...
szkola
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2005, 18:28:22
Lokalizacja: polska
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: szkola »

witam
potrzebuje tego do krotkich urli do artykułów.
teraz adres jest taki:
modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=520

a po zastosowaniu wygladalby tak:
article520.php


tak wiem ze jest potrzebne mysql i je juz mam. admin z poprzedniego serwera zgodzil sie na zostawienie go wzamian za reklame
ODPOWIEDZ