FTP - problem

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
royal
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:53:44
Lokalizacja: Ottawa
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

FTP - problem

Post autor: royal »

Witam, od razu pisze, że czytałem poniższy temat ale mi nie pomógł. Utworzyłem konto FTP, potem wklepałem dane do klientów w sposób przedstawiony na sccrenach: 1
2

Tak dla jasności, z FireWalla nie korzystam ( z systemowego też nie ), a tryb pasywny mam ustawiony w jednym kliencie, natomiast drugi ma dostępne tylko tryby: Automatic i Binarny.

Oczywiście w obu przypadkach nawiąznia połącznia nie było, z góry dzięki za jakieś wskazówki :[

I jeszcze jedna sprawa, dlaczego nie ma możliwosci tworzenia folderów na serwerze ? Klikając w "File Manager" nie ma do niego dostępu na poprawny login i hasło, bez sensu ...
dr_NO
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2005, 16:59:53
Lokalizacja: mad des!gners
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: dr_NO »

ehh jednak nie robiles wedle schematu...
Uzytkownik: nazwa_konta_ftp@konto_cba.pl
Halo: takie jakie tworzyles dla FTP
Server: cba.pl

i to tyle, ni wiecej nie potrzebujesz...
mad des!gners :: JO!N US
Obrazek
royal
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:53:44
Lokalizacja: Ottawa
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: royal »

Aha dzięki ok, a co trzeba zrobić aby uzyskac informacje o bazie danych MySQL bo bez tego forum nie da sie zainstalować ?
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: Kez »

Royak wpierw powinieneś przeczytaj FAQ w ” Prośby o zdjęcie limitów z konta”, ale że jesteś tu nowy to ci napiszę, ¯eby otrzymać bazę danych na CBA trzeba mieś 300 odwiedzin dziennie, jeśli nie masz tyle to masz jeszcze szanse założyć bazę danych na innym serwerze np. na
http://www.badblock.com/
Obrazek
dr_NO
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2005, 16:59:53
Lokalizacja: mad des!gners
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: dr_NO »

Lbo skożystać z bardzo dobrego skryptu fora na plikach tekstowych które podałem w Temacie o skryptach, naprawde polecam ;)
mad des!gners :: JO!N US
Obrazek
ODPOWIEDZ