Urlopy już zaplanowane?

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
2nickmoj
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, 16:06:45
Strona na CBA.pl: redlipsites.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Urlopy już zaplanowane?

Post autor: 2nickmoj »

Witam! Ja trochę z uwagi na wakacje i sezon urlopowy:) Gdzie wybieracie się na wakacje i kiedy? Urlopy zostały już zaplanowane? Polska czy raczej poza granicami kraju? Ja jestem bezgranicznie zakochany w górach, ale tak się jakoś składało, że co urlop to lądowaliśmy za granicą;/ Teraz przyszedł czas na zmiany i chcemy pojechać w polskie góry, a konkretnie odwiedzić Karpacz, bo wiele dobrego słyszeliśmy o tym miejscu, ale nie mieliśmy okazji tam być;/ Może ktoś był i podpowie, gdzie można tam znaleźć fajne spa? Co zwiedzić koniecznie? I gdzie wybierać noclegi, żeby spokojnie funkcjonować dwa tygodnie?
lemon88
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, 13:46:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: lemon88 »

W Karpaczu byliśmy już wielokrotnie, chociaż ostatni raz to jakieś 4-5 lat temu, w Hotelu Greno (http://hotelgreno.pl/pokoje-noclegi), więc pewne rzeczy mogły się tam zmienić (zapewne na lepsze 8) ). Z miejscami noclegowymi nie powinno być problemu, gdyż jest to chyba jedna z najpopularniejszych miejscowości w tamtym regionie. Myślę, że wynajęcie tam noclegu to bardzo dobry pomysł. Karpacz to znakomita baza wypadowa do zwiedzania Sudetów.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2015, 18:18:41 przez lemon88, łącznie zmieniany 1 raz.
kontender
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2015, 11:11:04
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: kontender »

Z gór w Polsce to niesamowite Bieszczady! Niepowtarzalny klimat i życzliwie ludzie. Staram się urwać tam choćby raz w roku. :)
Malengort
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2015, 16:58:02
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: Malengort »

U mnie zaplanowany na sierpień. wybieram się w karpacz na 4 dni mamy tam zarezerwowany fajny hotelik trochę na bogato ja tak uważam ponieważ wzięliśmy sobie ofertę ze spa i basenem ale wakacje się ma raz na rok więc nie będę sobie i mojej kobiecie żałował bo to nie o to w tym chodzi.
KrólewnaSi
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, 07:42:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: KrólewnaSi »

Karpacz latem? całkiem ciekawy pomysł. Wydaje mi się, że to dobry kierunek jeżeli potrzbujesz odpocząć od ludzi i cenisz sobie wypoczynek w spokoju. Jednak podejrzewam że nie jesteś jedyny w takich pomysłach i wszystkie ciekawe miejscówki noclegowe mogą być już zajęte. No ale co zrobić.. Zostaje Ci obdzwonić cały Karpacz. I to dosłownie. Powodzenia!
MIKI1120
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2015, 20:15:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: MIKI1120 »

Witaj jeśli chodzi o urlop to już po. Wykorzystany pod koniec czerwca i początek lipca. Dodatkowo jeszcze kilka dni we wrzesnia. Teraz byliśmy na d morzem. Polecamy.
gienia86
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2015, 23:56:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: gienia86 »

Niby zaplanowane, a jednak nie jestem do końca przekonana co do mojego wyboru. Chyba najlepsze są takie spontaniczne wypady tj bierzemy urlop i dopiero potem decydujemy o tym gdzie dokładnie pojedziemy. Przynajmniej w moim wypadku to się sprawdza najlepiej
Niewdzięczna
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:59:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: Niewdzięczna »

Ja w tym roku po raz pierwszy od wielu lat zaplanowałem urlop nad polskim morzem, chcemy jechać pod koniec lipca ale tylko pod warunkiem że będzie pogoda a jeżeli nie to wybierzemy jakieś last minute. A jeżeli chodzi o Karpacz to mam tam 150 km więc często tam jeździmy i jeżeli chodzi o spa w Karpaczu to my jesteśmy zachwyceni Sandra SPA, zdecydowanie bardziej nam się podoba niż w Gołębiewskim
hakantan
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2015, 00:09:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1600x900

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: hakantan »

Ja już od pół roku planuję daleki wyjazd do Chin, ale prawdopodobnie nie uda się ze względu na niedopasowanie samolotów z urlopem dostępnym, może uda się w następnym roku. Zamiast tego jadę na tydzień nad polskie morze, więc też powinno być fajnie...
2nickmoj
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, 16:06:45
Strona na CBA.pl: redlipsites.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: 2nickmoj »

Niewdzięczna pisze:Ja w tym roku po raz pierwszy od wielu lat zaplanowałem urlop nad polskim morzem, chcemy jechać pod koniec lipca ale tylko pod warunkiem że będzie pogoda a jeżeli nie to wybierzemy jakieś last minute. A jeżeli chodzi o Karpacz to mam tam 150 km więc często tam jeździmy i jeżeli chodzi o spa w Karpaczu to my jesteśmy zachwyceni Sandra SPA, zdecydowanie bardziej nam się podoba niż w Gołębiewskim
A ceny jak się tam kształtują? Drożej czy taniej niż w Gołębiewskim? Ja na urlop jadę na koniec sierpnia początek września. Myślicie, że będzie wtedy pogoda? Czy raczej będzie już zimno? Chciałem też zapytać czy będąc w Karpaczu warto podjechać do Czech czy raczej niekoniecznie? Jak sądzicie? Podpowiedzcie tez co koniecznie trzeba w Karpaczu zobaczyć?
Malinowa
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2015, 17:03:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: Malinowa »

Wybieramy się na urlop tylko 5 dniowy, a z powodu bycia dyspozycyjna blisko Warszawy ale myślę ,że i tu http://cba.pl/
czeka mnie wiele atrakcji. Pewne jest że zaliczę SPA. Warto też zwrócić uwagę na malownicze położenie hotelu.
Chik
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2013, 09:19:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: Chik »

My urlopujemy zimą.
draklin
Posty: 34
Rejestracja: 01 paź 2015, 12:04:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: draklin »

Już dawno po urlopach. Chciałbym się jednak znowu gdzieś wybrać i odpocząć.
ranliburg
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2015, 13:42:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: ranliburg »

Ja dopiero teraz wybieram się na urlop. Planuję zobaczyć Grecję i Włochy. Spędzę też kilka dni u rodziców na wsi.
szafia
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2013, 11:01:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Urlopy już zaplanowane?

Post autor: szafia »

A co za różnica kiedy? Jesień to jak dla mnie świetny czas na urlop, jeżeli chcemy uciec od chłodu i szarości w jakieś ciepłe kraje :)
Zablokowany