Twoja najwieksza gafa.

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
magdaoneway
Posty: 72
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:06:59
Lokalizacja: londyn
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Twoja najwieksza gafa.

Post autor: magdaoneway »

Mam nadzieje, ze temat sie spodoba.

Zaczynam:

Kiedys w pociagu (na tzw. pomoscie) zobaczylam moja kolezanke stojaca do mnie tylem. Niwiele myslac, wzielam gleboki zamach reczny i z dziarskim okrzykiem na ustach:"Monika, ty stara ruro", przywalilam jej mega wielkiego klapa na tylek.
Niestety ta pani to nie byla Monika.

A Wam przydarzylo sie cos rownie obciachowego?
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Trivium »

He he! Dobre :D
Ja na balu gimnazjalnym, kiedy robiłem fotki koleżankom i nauczycielkom ustawionym pod ścianą powiedziałem "nie ruchać się", zamiast "nie ruszać się"... :roll:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2006, 12:25:00 przez Trivium, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

najwiekszy obciach ? hmmmm
Kiedys z dwoma kumplami i kolezanka gralismy na lekcji informatyki w chinczyka na kurnik.pl no i w pewnym momencie mowie do kumpli "E patrzcie ma jednego w srodku a pomiesci jeszcze 3" :P Naturalnie chodzilo mi o pionki i domek a oni oczywiscie pomysleli swoje :P
Awatar użytkownika
magdaoneway
Posty: 72
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:06:59
Lokalizacja: londyn
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: magdaoneway »

He he he - niezle. Mam nadzieje, ze watek sie rozwinie.
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

Wiele tego bylo ;P Ostatnio poszedlem w sprawie rozmowy o prace. I opowiadam o swoich umiejetnosciach i w pewnym momenic mowie ze "ni8e posiadam wiedzy a temat księgi przychodow i odchodow" koles spojzal na mnie dziwnie, pracy mi nie dal.



P.S. Dla nie czajacych powinny byc "ksiega przychodow i rozchodow"
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Myślę, że gdybym miał wyliczyć wszystkie "największe" to byście to parę dni czytali...
Ale np. ostatnio koleżanka przysłała mi @ jakiś bzdurny filmik. Jeden z wielu, które umilają pracę biurową. Więc rozmawiając z klientem przez telefon odpaliłem go i oglądam...
Nagle słyszę okrzyk!!! współpracowników w pokoju "Paweł!!!! FILM!!!"
Więc się odwracam...i widzę jak prezes mojej firmy stoi i się patrzy :)
Okazało się, że tak stał i patrzył i mówił do mnie dobre 5 minut...
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
mobius
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:20:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x768

Post autor: mobius »

niestety nie jestem autorem (a może i lepiej, że to nie ja powiedziałem), słów, które padły na antenie pewnej Rozgłośni Radiowej. Mój kolega redakcyjny prowadził jakiś program przedświateczny i, w którymś tam wejściu antenowym mówi: "¦więta Bożego Narodzenia, są najpiękniejszymi ¦więtami Wielkiej Nocy", po czym wyszedł ze studia ze łzami w oczach i śmiejąc się dodał "k****wa, co ja p******sze". Powiedziałem mu wtedy Wojtek, rozwikłałeś największą zagadkę świata, i spór filozoficzny o wyższości ¦wiąt Wielkiej Nocy nad ¦więtami Bożego Narodzenia.
No, ale co poszło w eter, to poszło...
"Se i sogni sono infiniti, il cammino è sconfinato. Non sarà certo la paura a farvi vedere la luce."
ODPOWIEDZ