Skąd przybywacie?

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
qasq
Posty: 181
Rejestracja: 06 sie 2005, 13:19:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: qasq »

hehe a ja z jakiejs strony o homoseksualistach.... :D bk z tego ale naprawde mzoe nawet znajdziecei tam link, wpisalem w googlach "darmow serwer" i gdfzies wyskoczylo tamto i tak trafilem na cba.pl ... :D:D:D
bo jesteś
Moja...

Poczytaj jak łatwo mo¿na daæ mi plusa... jeśli tylko uwa¿asz to za adekwatne, prosze o nagrodê w tej¿e postaci (dział FAQ)
£ukasz
Posty: 251
Rejestracja: 24 gru 2005, 10:01:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: £ukasz »

Ja od kumpla :) i wielkie THX dla niego! :)
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Trivium »

qasq pisze:hehe a ja z jakiejs strony o homoseksualistach
Można się było tego po tobie spodziewać :ble:

Oczywiście żartuję :mrgreen:
mayday
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2006, 22:21:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: mayday »

Ja od kolegi, którego poznałem dzięki wspólnym zainteresowanią emulacja 8)
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Linux 1024x768

Post autor: EngCentre »

qasq.. ja tez tak samo jak Ty ;) Tylko sobie nie myslcie za duzo :P google mi akurat to wyplulo i tam byl wlasnie link do cba ;)
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
endiz
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2005, 11:52:59
Lokalizacja: Warszawa Broodwey
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: endiz »

Ja kiedyś poprosiłem nieznajomego o pomoc w napisaniu stronki i zainstalowanie na jakimś darmowym serverze( a już nawet sobie przypomniałem. Chciałem zarabiać przez neta www.zuczek.cba.pl) i tak się to zaczeło a potem jakoś poleciało :lol:
jak tylko umiem i mam jak to pomagam a jak mam zaszkodziæ to wolê siedzieæ cicho.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

No to i ja wam opowiem jak zacząłem swoją historię z cba.
Więc było to tak.... Ciepły (może zimny nie pamiętam) poranek, kiedy to wszedłem na google i nie wiedziałem co ze sobą zrobić (no miej więcej wiedziałem musiałem znaleźć jakiś hosting żeby umieścić swoją stronkę ) i tak wklepałem parę wyrazów i tak to się zaczęło ;)
Ps. Aż mi łzy poleciały przez te wspomnienia
Obrazek
koth2
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2006, 21:46:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: koth2 »

Ja to pochodze z krainy, gdzie nie ma internetu a nawet nie ma prądu, ale kraina ta jest bogata w chleb, mąkę i pastwiska. Kiedyś przybył do nas wędrowiec co śpiewał pieśnie o wielkim świecie i w jesnej z tych ballad śpiewał o darmowym hostingu na cba.pl. Więc postanowiłem wyruszyć w świat i napisać swą własną stronką.
ManiakDMC
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:29:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x800

Post autor: ManiakDMC »

Niestety serwer cba.pl jest mało znany :?, ja dowiedziałem się o nim od kolegi...
krzychu74
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2006, 12:36:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: krzychu74 »

Witam!
Najpierw dałem stronkę na inny darmowy serwer, który znalazłem tutaj: www.kurshtml.[regulamin forum: punkt 2.13], (też ma forum, ale admini serwera się na nim prawie nie udzielają), gdy po kilku dniach padł i długo już go nie było to jeszcze raz wszedłem na ten kurs, popatrzyłem, podumałem... patrzę, hm jest forum, admin często jest, więc dbają tutaj o człowieka i pomogą jakby co (i pomogli :D ). I już zostałem.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tokjo Hotel
Posty: 8
Rejestracja: 02 mar 2006, 16:41:45
Lokalizacja: Z pewnej Potchalańskiej fsi :)
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Tokjo Hotel »

Ja miałm kolege ktury robi profesjonalne strony on dal mi odnosniki a potem sam wzią i mi doradzil a to wszystko w pszeciagu dwuch dni teraz pisze
Witajcie! Jestem tu nowy i chcem ¿eby mnie wszyscy lubili. Mam nadzieje ¿e mnie polubicie. Odwieæcie koniecznie mojom stronê! Narqa!

Jeśli chcecie ze mnom pogadaæ to jush nie długo bendem mieæ numer GG, zapraszam na rozmowy!
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: HitcH »

Tokjo Hotel zmień ten avatar bo wkurza. A dokładniej wygląda mi na dziewczyna do której kumpel dal mi zdjęcie i mu powiedziałem ze jest ładna :lol:
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Trivium »

HitcH pisze:Tokjo Hotel zmień ten avatar bo wkurza. A dokładniej wygląda mi na dziewczyna do której kumpel dal mi zdjęcie i mu powiedziałem ze jest ładna
A może to był właśnie ten gość z Tokio Hotel? :lol: :wink:
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: HitcH »

Witajcie! Jestem tu nowy i chcem żeby mnie wszyscy lubili. Mam nadzieje że mnie polubicie. Odwiećcie koniecznie mojom stronę! Narqa!

Jeśli chcecie ze mnom pogadać to jush nie długo bendem mieć numer GG, zapraszam na rozmowy!
nie no jak to przeczytałem to mnie rozwaliło.
Prawei sobie gowe o biurko rozwaliłem bo z krzesła spadłem.
ODPOWIEDZ