PSP

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
qasq
Posty: 181
Rejestracja: 06 sie 2005, 13:19:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

PSP

Post autor: qasq »

hm zastanawiam się poważnie nad kupnem konsolki PSP. kuzyn z niemiec ja ma i wpadła mi w oko. filmy zdjecia, mp3 no i duzyyyy wyswietlacz. tylko cena w polsce hm 1000 zł. :/ troszke zniecheca. moze wiecie gdzie by mozna bylo kupic taniej? i co w ogole wiecie o niej. wszelkie info w postaci linków, czy zdjec mile widziane. POZDRO!!
bo jesteś
Moja...

Poczytaj jak łatwo mo¿na daæ mi plusa... jeśli tylko uwa¿asz to za adekwatne, prosze o nagrodê w tej¿e postaci (dział FAQ)
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Trivium »

Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

no własnie, allegro, ebay.pl.... mój kumpel własnie kupił na allegro w piątek w zeszłym tygodniu, dziś przyszło... :) Nie wiem za ile, ale mniej na pewno, niż cena którą podałeś ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
endiz
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2005, 11:52:59
Lokalizacja: Warszawa Broodwey
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: endiz »

hmmm
Mam małe ale co do tego tematu 8)
Skrót PSP to nic innego jakPaństwowa Straż Pożarna tylko teraz nie wiem czy jako, że jest to forum poświęcone tematyce komputerowej czytać jako skrót od konsoli czy upierać się przy skrócie instytucji państwowej. A ból mam niezły ponieważ przy klawce spędzam sporo czasu i lubię to a pracuję właśnie w tej instytucji i to już ponad 17 lat.
jak tylko umiem i mam jak to pomagam a jak mam zaszkodziæ to wolê siedzieæ cicho.
Obrazek
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Viking »

endiz pisze:hmmm
Mam małe ale co do tego tematu Cool
Skrót PSP to nic innego jakPaństwowa Straż Pożarna tylko teraz nie wiem czy jako, że jest to forum poświęcone tematyce komputerowej czytać jako skrót od konsoli czy upierać się przy skrócie instytucji państwowej. A ból mam niezły ponieważ przy klawce spędzam sporo czasu i lubię to a pracuję właśnie w tej instytucji i to już ponad 17 lat.
Jako, że to forum komputerowe uważam, iż bardziej pasuje tutaj określenie konsoli firmy Sony. :mrgreen:
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
Awatar użytkownika
TimberWolf
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2006, 20:31:07
Lokalizacja: Sochaczew
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: TimberWolf »

Rzeczywiście piękna lecz droga rzecz, świetna grafika, zajefajne gry, ale mi osobiście nie kupie tego ale może kiedys gdy stanieje. Pozdro.
Obrazek
Parkoursprawia ¿e rzeczy nie mo¿liwe stają sie realne.
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Viking »

Zamiast wydawać forsę na tę konsolę, to lepiej wydać trochę więcej na przynajmniej najtańszego Mac'a! :mrgreen:
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
Awatar użytkownika
endiz
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2005, 11:52:59
Lokalizacja: Warszawa Broodwey
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: endiz »

Eero pisze:Jako, że to forum komputerowe uważam, iż bardziej pasuje tutaj określenie konsoli firmy Sony. Mr. Green
O Teraz lepiej to brzmi jak się słyszy konsola :lol:
jak tylko umiem i mam jak to pomagam a jak mam zaszkodziæ to wolê siedzieæ cicho.
Obrazek
Awatar użytkownika
qasq
Posty: 181
Rejestracja: 06 sie 2005, 13:19:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: qasq »

bo jesteś
Moja...

Poczytaj jak łatwo mo¿na daæ mi plusa... jeśli tylko uwa¿asz to za adekwatne, prosze o nagrodê w tej¿e postaci (dział FAQ)
ODPOWIEDZ