Problem ze szkodnikami

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
INTERNICK2707
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2014, 23:31:34
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Problem ze szkodnikami

Post autor: INTERNICK2707 »

Od wiosny jesteśmy właścicielami małej działki, jest to część ze spadku po prababci, więc nie chcemy się jej pozbyć, tylko ją zagospodarować. Ja i mąż jesteśmy typowymi mieszczuchami, nie mamy pojęcia o uprawie ziemi, zakładaniu ogrodu. Profesjonalne firmy są dla nas zbyt drogie. Próbujemy własnym sumptem ogarnąć teren, ale już od początku mieliśmy problem z nieproszonymi sąsiadami. Zające i sarenki nam nie przeszkadzają, ale już nornice i krety owszem. Znacie jakiś skuteczny odstraszacz gryzoni?
Draxter
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2013, 17:58:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Problem ze szkodnikami

Post autor: Draxter »

Kup sobie ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni – to skuteczny sposób na myszy, szczury oraz inne gryzonie. Zniechęca szkodniki do przebywania na chronionym terenie i co najważniejsze zakres częstotliwości urządzenia nie jest szkodliwy dla ludzi oraz psów czy kotów. Działanie odstraszacza polega na wysyłaniu fal ultradźwiękowych o zmiennych parametrach. Fale ultradźwiękowe atakują system słuchowy i nerwowy gryzoni i robactwa, co w konsekwencji powoduje, że szkodniki wynoszą się.
RufinaEu2052
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2014, 17:01:58
Strona na CBA.pl: CBA
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Problem ze szkodnikami

Post autor: RufinaEu2052 »

A może pomyślcie o założeniu uprawy pod szklarnią? A pozostały teren zróbcie jako rekreacyjny - trawka, kwiatuszki, jakies krzesełka, huśtawki a nawet ibasen dla dzieci czy też dla Was! Skoro z Was takie mieszczuchy to wykorzystajcie to jako odskocznia od miasta a nie jako miejsce które spędza Wam sen z powiek. Nie trzeba wiele - a trway robaki nie zjedzą;)
ReRadzimir87
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2014, 17:56:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Problem ze szkodnikami

Post autor: ReRadzimir87 »

odstraszacz gryzoni to cudo, które uratowało nas przed myszami i tymi podobnymi! Polecam każdemu kto jeszcze w dzisiejszych czasach ma z nimi problem - okropne stworzenia, które wracają niczym bumerang. Nornice tak nam przekopały ziemię że dziura na dziurze - wiecie ile to pracy wymaga takie wyrównanie terenu? na szczęście sprzęt nie drogi i wyjątkowo dobry!
INTERNICK2707
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2014, 23:31:34
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Problem ze szkodnikami

Post autor: INTERNICK2707 »

Hej, bardzo dziękuję za Wasze wszystkie odpowiedzi oraz porady. Właśnie wydaje nam się, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakupienie odstrasza ultradźwiękowego. ReRadzimir87 dziękuję za link do sklepu. Przeglądałem jego ofertę i znalazłem tam odpowiednie rozwiązanie na nasz problem. Myślę, że z niego skorzystam i zamówię ten odstraszacz. Mam nadzieję, że zadziała.
Chik
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2013, 09:19:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Problem ze szkodnikami

Post autor: Chik »

Jak poszła walka, zwycięstwo. Podziel się radością. Takie problemy ma każdy na działce.
draklin
Posty: 34
Rejestracja: 01 paź 2015, 12:04:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Problem ze szkodnikami

Post autor: draklin »

Kurcze, u nas było naprawdę sporo problemów.
alana
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:14:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Problem ze szkodnikami

Post autor: alana »

Też mam ten sam problem i nic na nie nie działa, a próbowałam już chyba wszystkiego.
ODPOWIEDZ