Problem z pocztą e-mail...

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
ManiakDMC
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:29:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x800

Post autor: ManiakDMC »

Mati pisze:Dobra już mu pokazałem, sam pewnie do wiosny by nie znalazł, przyznaje że się trochę pośpieszyłem :cry:
"Do wiosny by nie znalazł"? Przecież podałem e-mail, to po co będę pisał jeszcze na PW :crazy:
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

ManiakDMC pisze:Wiesz co, zapraszam na www.haker.com.pl --> Dział Forum, tam Panowie i Panie pokażą Ci gdzie jest Twoje miejsce!
:lol: :lol: :lol: Znam te forum i nie tylko te. Strona to komercha więc nie praw mi tutaj morałów. Dla towjej wiadomości nie jestem informatykiem. Chodzę do szkoły o profilu elektrotechnicznym. Poza tym z tego co się orientuje to jest wiele dziedzin w informatyce.

---EDIT---
Chyba nie znam się na żartach i chyba mam dzisiaj wybitnie kiepski humor



Obrazek
ManiakDMC
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:29:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x800

Post autor: ManiakDMC »

fuma pisze:
ManiakDMC pisze:Wiesz co, zapraszam na www.haker.com.pl --> Dział Forum, tam Panowie i Panie pokażą Ci gdzie jest Twoje miejsce!
:lol: :lol: :lol: Znam te forum i nie tylko te. Strona to komercha więc nie praw mi tutaj morałów. Dla towjej wiadomości nie jestem informatykiem. Chodzę do szkoły o profilu elektrotechnicznym. Poza tym z tego co się orientuje to jest wiele dziedzin w informatyce.
Qrcze, jeden mądrzejszy od drugiego, zakończmy tą dyskusję bez sensu, widać, właśnie, do czego się przyznaliście, po waszym wieku, jakie piszecie bezsensowne posty...
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Trivium »

ManiakDMC pisze:Qrcze, jeden mądrzejszy od drugiego, zakończmy tą dyskusję bez sensu, widać, właśnie, do czego się przyznaliście, po waszym wieku, jakie piszecie bezsensowne posty...
Oj... Chyba poleje się krew... :twisted:
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

Jestem bezsensowny :?: hehe zaje....fajnie. A poza tym skąd możesz wiedzieć ile mam lat. O ile się nie mylę nie wspomniałem w tym temacie ile mam lat i do jakiej dokładnie szkoły chodę. I masz rację temat trzeba skonczyć, bo .....mam wrażenie jakbym rozmawiał z przodkiem człowieka (według teori Darvina). Temat zamykam. Skargi na PW do mnie bądź Juice'a albo Emdek'a. :twisted:
Zablokowany