ocena i propozycje

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

ocena i propozycje

Post autor: slaveman »

Witam proszę o ocene i propozycje na temat mojego czatu co się podoba a co nie www.think.bighost.pl od razu mówie ze są zgrzyty w IE moze dlatego ze jako użytkownik FF mialem problemy z ogladaniem czatow dla IE :lol:
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

Strasznie niewygodny, oprawa graficzna do niczego. Szary kolor nie pasuje. Zrób jakoś żeby się ciągle nie odświerzał bo to strasznie po oczach daje.
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

nieciekawy, ubogi w funkcje. brak emotek, brak hm priv, mozliwości zastrzeżenia nicka... a od strony opa to nie widzę, trudno powiedzieć, ciekawe czy w ogóle jest ^^. Irc jednak znacznie lepszy. A czaty jak już to jako aplety java najciekawsze są.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

Zdecydowanie za często się odświeża....moze zrobić cos tak koło 20 sekund? :roll: Do tego bardziej przypomina mi to shoutbox'a, (ramka z tekstem) niż prawdziwy czat. Tak jak Monstrual powiedział.....do czatu mu jeszcze kilku funkcji brakuje.
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

co do odświeżania to musi się odświeżać abyście mogli przeczytać co kto pisze a po za tym jak może odświeżanie dawać po oczach skoro pojawia się tylko pasek postępu na dole strony i nowy tekst
Awatar użytkownika
Jano
Posty: 522
Rejestracja: 29 sty 2006, 18:58:41
Strona na CBA.pl: jano.cba.pl
Lokalizacja: Kamień Pomorski/Armadale
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jano »

Moze dawac po oczach bo, np w operze strona po prostu miga jakby mi sie odswierzanie w minitorze posypalo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

Jano pisze:Moze dawac po oczach bo, np w operze strona po prostu miga jakby mi sie odswierzanie w minitorze posypalo.
Właśnie o to mi chodzi... tak samo jest w Ie i Firefoxsie ...
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

nie możliwe ze w IE i FF tak jest bo ja tak nie mam ani parę innych osób które używa te przeglądarki więc jendru nie wymyślaj za dużo a co do problemu który Jano opisał to może macie jakieś propozycje jak odświerzyć stronę "bez jej odświerzania" chodzi mi oto aby skrypt PHP powtórzył swoje wykonanie po 1 sekundzie
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

Nie wiem czy ci ktoś znajdzie coś takiego, jakby co to pytaj się gości z Polchata jak to zrobili xD Chociaż raczej nie udostępnią ci patentu :P

A co do tego że miga to niezmyślam na szybszym internecie tylko miga a na wolnym nie da sie nic przeczytac bo strona sie wolno ładuje (szybki: 2 mb sec Wolny: 128 kbs sec testowane na ie i operze, na Mozilli wszystko jednak ok)
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

No, zgodzę się z Jendru'em. Mam dosć wolnego neta i strone miga....ale do końca się nie wczytuje. Proponuje zrobić możliwośc własnego ustawinia prędości odświeżania :ble:
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

Skoro mówicie że to odświeżanie tak drażni czego nie zauważyłem (szkoda) może spotkaliście się z jakimś javascript przeładowującym zawartość frame
reborn
Posty: 158
Rejestracja: 19 mar 2006, 22:05:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Post autor: reborn »

Kurde Slaveman :| I reszta...POLChat jest w Javie a nie PHP...Wogóle chaty w PHP to pomyłka :P JS/Java.
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: kidawka »

U mnie pod opera nic nie miga tylko pasek odswierzania :) I bardziej to shoutbox-a przypomina niż chata i brakuje emotek jeszcze.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

Reborn a czy ja powiedziałem że Polchat nie jest w javie po za tym chciałem zrobić alternatywę bo jak wiecie nie którzy mają wyłączoną jave a po za tym nie planowałem zrobić wielki chat room na którym spotykały by się miliony osób chciałem zrobić i zrobiłem chat na którym będę mógł sobie pogadać z kolegami,a główną inspiracja tworzenia tego czatu było zabicie nudy
ODPOWIEDZ