lay do oceny

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

lay do oceny

Post autor: slaveman »

proszę o ocenę http://www.think.bighost.pl/ oraz o pomoc w problemie, cała strona poza top-em to div-y w pozycji absolute i chciał bym pod tymi divami zrobić stopkę gdy wypozycjonuję stopkę na sam dół to jest dobrze lecz gdy w divach wyżej przy będzie treści stopka ucieka pod owe divy co robić? I na koniec w IE mogą wystąpić problemy ale nie utrudniają one oglądania strony sa to problemy czysto estetyczne
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2006, 10:48:28 przez slaveman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Hmm...z jednej strony lubię takie proste mało "oczojebne" strony...
Z drugiej, jak na stowarzyszenie grafików to trochę brakuje mi jakiejś graficznej rewelacji...
Tak na zasadzie: czepiam się, ale dokładnie sam nie wiem czego :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

nie przekonuje mnie ten layout. Poza tym sadze ze jezeli jest to strona o grafikach/dla grafikow to i taka powinna byc. Tj. "graficzna" albo graficznie zaawansowana
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

zdecydowanie brakuje tu jednak jaja :)

layout jest dobry, ciężko jednak aby zachwycał... bo po prostu nie ma czym.

Owszem jest zrobiony pod jakże poprawną zasadą mniej znaczy więcej jednak układ i funkcjonalność pasuje do strony o php a nie o grafice.

7/10 bo jest dobrze ale to nie to czego oczekuje osoba wchodząca na tą stronę.
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

jak dla mnie to klapa... layout nawet ladny ale zobacz jak na nim beznadziejnie tekst wyglada... a pozatym jak to dla grafikow to troche grafiki na tej stronie szkody nie zrobi...
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

Zgadzam sie z wami ale nie chodzi mi tu o grafików tworzących strony www lecz grafikę do gier lub innych artykułów które wymagają grafika. Co do prostoty i białych kolorów to zrobiłem tak bo prawdę mówiąc myślałem iż taki styl jest jeszcze na topie
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: swpok »

slaveman pisze:(...) ale nie chodzi mi tu o grafików tworzących strony www lecz grafikę do gier lub innych artykułów które wymagają grafika.
Czy to grafik zajmujący się WebDesignem, czy to grafik, który tworzy image postaci w grach, czy nawet ktoś malujący po ławkach w parku ... to każdy z nich jest artystą i posiada coś takiego jak poczucie dobrego smaku. A to co tutaj widze, jest "oczojebne", nie posiadające w ogóle nic z grafiki, lub jak kto woli : brzydkie.
ul._Graniczna_36_97-200_Tomaszów_Mazowiecki_Poland
Fajnie, jeżeli to Twój adres, to tylko czekaj na kogoś, kogo wyprowadzisz z równagi, aby przyjechał i spuścił Ci wpier*** [-;
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

swpok pisze:
slaveman pisze:(...) ale nie chodzi mi tu o grafików tworzących strony www lecz grafikę do gier lub innych artykułów które wymagają grafika.
A to co tutaj widze, jest "oczojebne", nie posiadające w ogóle nic z grafiki, lub jak kto woli : brzydkie.
na pierwszą cześć odpowiadam.. co "oczojebngo" jest w tym layu? biały po gałach wali?

co do jednego się zgodzę każdy webdesigner, grafik, graficiarz patrzy bardzo a to bardzo na wygląd.
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

ul._Graniczna_36_97-200_Tomaszów_Mazowiecki_Poland
Fajnie, jeżeli to Twój adres, to tylko czekaj na kogoś, kogo wyprowadzisz z równagi, aby przyjechał i spuścił Ci wpier*** [-;
To mój adres i trzyma go bez pozwolenia, na stronie jest zakaz publikowania go w internecie. www.jendru.cba.pl/kontakt.html
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

stary po co dajesz adres domowy? i co to ma być za zakaz? i w ogóle po co jedno i drugie? a z resztą mnie to tam..
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
reborn
Posty: 158
Rejestracja: 19 mar 2006, 22:05:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Post autor: reborn »

W zasadzie to możesz go podać do sądu...Ihman - jak chce niech podaje może ma jakiś cel...Ale jeżeli jasno pisze że zabrania się jego publikowania, to w tym momencie slaveman łamie prawo.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

---------- 22:00 06.09.2006 ----------

dobra za kończe ten offtop
1) nie strasz mnie sądami
2) gdy brałem ten adres nie było napisane że zabrania sam fuma może potwierdzić

Skoro mamy problem rozwiązany to przejdźmy do konkretów a swpok podziękujemy za rozbudzanie offtop-ów prowokowanie kłótni i grożenie przemocą

---------- 10:50 07.09.2006 ----------

wprowadziłem pewne zmiany i zapraszam ponownie do oceny, może jakieś sugestie tylko nie oczywiście takie jak zrób stronę od nowa
www.think.bighost.pl
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

Co do strony to nei widze żadnych nowych interesujacych zmian, zmieniłeś wszystko na jeszcze brzydsze. Tekst na logu mało czytelnybo za cienko napisany.

jeszcze raz powrocisz do klotni na forum bede niemily. Prywatne sprawy zalatwiaj na PW
fuma
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

jak nie zauważyłeś zmian cała lewa strona włącznie ze stopką ale dobra twoja sprawa a co do adnotacji fumy to nie chce by jendru wysyłał mi jakieś PW
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: swpok »

slaveman pisze:gdy brałem ten adres nie było napisane że zabrania sam fuma może potwierdzić
Może i takowego zastrzeżenia nie było, jednak dobre wychowanie nakazuje nie wklejać sobie do sygnaturki danych osobowych jakiejś osoby. No, cóż może przez 18 lat swojego życia jeszcze nie posiadłeś takich manier. Trudno. Wszystko przed tobą :roll:
Ihman pisze:"oczojebngo" jest w tym layu? biały po gałach wali?
Już tłumacze. Taki dobór kolorów szybko męczy wzrok, przynajmniej mój. Teraz jest już lepiej(prawy blok).

BTW.
@slaveman : Nie bój się, mój nick odmienia się przez przypadki.
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
ODPOWIEDZ