internet schodzi na lamy :(

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

linker pisze:INTERNET TO SAME ¦MIECI nie licząc waszego serwisu
Ale slodzisz :wink:
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

ja zwyczajnie styrony - śmieci staram się omijac i tyle. Już stałem się obojetny na tendecje ówczesnego internetu. Niech se jest jaki jest. Dobrych stron ejst wystarczająco, i warto w takim gronie porywalizować, a słabsze nigdy się nie wybiją. Jedynie będą zaśmiecać, ale ot nie nasza sprawa, tymbardziej moja. :wink:
Obrazek
reborn
Posty: 158
Rejestracja: 19 mar 2006, 22:05:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Post autor: reborn »

Daj nr do tego delikwenta... :twisted:
linker
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 22:06:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: linker »

nie pamiętam zapomniałem wogole go skasowałem z archiwum (a tak z ciekawości co Chciałeś mu powiedzieć"
reborn
Posty: 158
Rejestracja: 19 mar 2006, 22:05:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Post autor: reborn »

Namieszać że też chce CBA "shackować" ale nie iwem jak i żeby mi pomagał i wogóle, a potem by się niespodziankę przygotowało :mrgreen:
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox FreeBSD 1024x768
Kontakt:

Post autor: swpok »

No już bez przesady. Zgodzę się w kwesti, że wraz ze wzrostem łatwości dostępu do internetu rośnie "niepowołana" ilość osób z niego korzystających.
W żadnym wypadku nie czepiał bym się tutaj zwyczajnych ludzi, wykorzystujących internet do porozmawiania sobie ze znajomymi, czy osób szukających interesujących ich wiadomości. W końcu to, że na codzień jeżdże samochodem to nie oznacza wcale, że muszę znać jego budowę i dokładny sposób działania. Oczywiście zgadzam się także w 100% z tym, że trzeba tępić wszelkiego rodzaju dzieciarnie. Pisze wszelkiego rodzaju, bo mało który dzieciak w obecnych czasach jest pokorny i bez bluzgów(to też nowość) potrafi przyjąć coś do wiadomości.


fuma pisze:mianowicie planowal shakowac servery O2 za pomoca ataku DDos Shocked
hehe, żebyś się Fuma nie zdziwił. Po restarcie serwera często nie startują wszystkie usługi, co może ułatwić potencjalnej osobie włamanie się na owy serwer.

BTW. Właśnie akurat usenet i studenckie ircnet'y są ostatnimi bastionami normalności w internecie. [;
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

swpok z tym DDos to gdybym pokazal tobie cala rozmowe to bys sam sie dokladnie przekonal ze jego plan byl niemozliwy do wykonania (bo to jest lama i nawet nie wie co to DDos) Planowal sie wlamac atakiem DDos na serwer a nie po jego restarcie ;] Zreszta nie chce mi sie teraz szukac w archiwum ale kiedys moze opublikuje te rozmowe ;]
józek kopytko
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2006, 18:12:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: józek kopytko »

a ja napisze o czymś co mnie wkurza jeszcze bardziej a dokładnie o google ostatnio szukałem planu warszawy i na 10 wyników z 5 było spamem co lepsze takim samym
maciaszek
a o kogo ci chodzi o pana " bespłętnego" (jakby on to napisał) :)
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 67
Rejestracja: 29 wrz 2005, 16:24:54
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Post autor: Prezes »

józek kopytko to pewnie dla tego że ktoś pozycjonował swoją stronę robiąc farmę
a mnie denerwują "dzieci neostrady" czyli trole :wink: nawet moja koleżanka z klasy która od miesiąca ma neta jest trolem :crazy: :x
edit:józek kopytkowłaśnie stamtąd czerpałem wiedzę , ale jej niewykożystałem , niewykożystam :wink:
Ostatnio zmieniony 19 maja 2006, 23:20:59 przez Prezes, łącznie zmieniany 1 raz.
£ukasz
Posty: 251
Rejestracja: 24 gru 2005, 10:01:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: £ukasz »

A mnie denerwują popupy ( reklamy ), ktore wyskakują jak wchodzę na stronę. Niebyło by w tym jeszcze nic denerwującego gdyby nie to, że przycisk do zamknięcia pojawia się dopiero po pewnym czasie! I muszę czekać te kilka sekund zanim sie pojawi (i zanim go znajde ) :/
józek kopytko
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2006, 18:12:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: józek kopytko »

zapomnaiłem dodać zę mnie jeszcze denerwuja reklama na wp.pl ta z mp3 co muzyka w tle leci oprócz tego denerwujące są komentarze na onecie albo wp
np. "pokażmy ilu nas jest" albo jakies tempe prowokacje gdzie potem jest 20 wpisów z tym samym wyjaśnieniem
Prezes
wiem to sie własnie nazywa spam wyszukiwarki jak ktoś chce więcej na ten temat to wejdźcie na www.pozycjonowanie.pl
Awatar użytkownika
Jano
Posty: 522
Rejestracja: 29 sty 2006, 18:58:41
Strona na CBA.pl: jano.cba.pl
Lokalizacja: Kamień Pomorski/Armadale
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jano »

Ech dodam i swoj kamien do tej sciany placzu:
Denerwuja mnie kretyni kozystajacy z internetu, ktorzy przez swoje lenistwo dodaja mi pracy, bo musze im po sto razy tlumczaczyc jakies proste rzeczy, bo im sie zapamietac nie chce,
I "cze skond klikash" na gg,
I webmasterzy co maja po 16 lat i mysla ze wszystkie rozumy pozjadali,
I ignoranci, ktorym przez lenistwo zwisa, to jakiej jakosci jest internet
"bo mam IE i mi wystarcza"
I to ze dolar drozeje tez mnie wkurza, bo kompa zmieniam i beda mnie podzespoly wiecej kosztowaly:/

W ogole to dokonajmy ataku na serwery rady polityki pienieznej :P
Obrazek
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

józek kopytko pisze:maciaszek
a o kogo ci chodzi o pana " bespłętnego" (jakby on to napisał)
dokladnie o pana wielkie S
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
damianko_JFTS
Posty: 47
Rejestracja: 18 wrz 2005, 13:40:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: damianko_JFTS »

A ja mam takie zdanie na ten temat, że 13-latkowie mogą robić te strony przez Was zwane śmieciami np. o pokemonach skoro to tworzenie sprawia im satysfakcje. Co złego się stanie kiedy w internecie będzie dużo stron o Dragon Ballu albo o Pokemonach. Kiedy widzicie takie strony to poprostu je ignorujcie, albo co szkodzą komentarze typu "pokażmy ilu nas jest" skoro sprawaiają one autorom satysfakcje. Inaczej moje zdanie ma się do tych osób, którzy nazywani są przez Was pseudo-hackerami. Jednak uważam, że nie powinno się z nich naśmiewać tak jak chociażby zrobił to Fuma mówiąc tej osobie by nacisnęła dwa razy alt+ctrl+delete gdyż internet przez to, iż jest anonimowy stał się takim miejscem wyżywania się z życia codziennego dlatego właśnie głównie takimi osobami, którzy w internecie sieją trolling są osoby niedowartościowane. Najlepszym sposobem na trolling jest ignorowanie tak jak napisane jest na www.dziecineostrady.[regulamin forum: punkt 2.13] jednak ja jak najbardziej nie popieram tej akcji.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

Ludzie mnie juz szlag trafia :? Dzisiaj znalazlem nazistowska strone po polsku na ktorej jest napisane ze Rudolf Hess byl bojownikem o wolnosc i sprawiedliwosc :shock: podkreslam strona polska i stworzona przez polakow :ble: To zakrawa o debilyzm ostateczny. Ludzie na tej stronie holduja nazizmowi zapominajac kto w czasie II WS wymordowal prawie polowe polakow. Toz to trzeba byc totalnie poje**nym zeby takie rzeczy pisac. :crazy: Ja juz mam dosyc tego internetu :? Czhyba sie ogranicze do cba.pl oraz kilku innych ciekawych sron, bo z dnia na dzien coraz bardziej mnie krew zalewa :? Nie moge uwierzyc ze istnieja tacy polacy ktorzy sa zwolennikami takich ludzi jak Hess, ktory byl przeciez glownym egzekutorem polskich obywateli z czasow II WS Widze ze niektorzy polacy nie zasluguja na to by oddychac :?
ODPOWIEDZ