Honor, walka czy cos takiego....takie tam pogaduchy ;)

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: fuma »

marcusdavidus daj mi proszę numer telefonu do swojego dilera :faja: A tak na serio prawe twe słowa lecz czasy nie te. Mądrze prawisz lecz w głusze trafiasz, bo my ludzie prości i zacnych słów nie rozumiemy. Duma ma niczym matka dla mnie. Stracić jej nie chcę a i urazić nie przyzwolę. Mieczem moim mowa ma a tarczą serce i wiedz mój waćpanie, że rycerz tylko wojownikiem jest i choć prawym się być stara i honor oraz miecz w czystości utrzymuje dla sakwy pracuje.

Ghoran możesz na mnie już Führer albo Duce mówić :mrgreen: Bo wiecie ja planuje stworzyć I Rzesze polską i odbudować legendarne imperium rzymskie. buehehehe nie no sorry ale jakoś tak mnie to rzobawiło wszystko. Szanuje twoje zdanie i poglądy ale się z nimi nie zgadzam. Nie będę równierz tłumaczył dlaczego, bo wyjdzie że narzucam wam swój tok myślenia.
Pozdr for all. Your the best. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Ghoran »

fuma pisze:Ghoran możesz na mnie już Führer albo Duce mówić
Ale nicka nie zmienisz ? ;) (pomijając fakt, że nie mam umlautów na klawikonie ;) )
fuma pisze:Bo wiecie ja planuje stworzyć I Rzesze polską i odbudować legendarne imperium rzymskie.
eee...Imperium Polskie zrób a nie tam...Polska od morza do morza!! Albo lepiej od oceanu do oceanu! O!
fuma pisze:Szanuje twoje zdanie i poglądy ale się z nimi nie zgadzam.
Już poważniej. Tak na prawdę mamy podobne poglądy. Przynajmniej jeśli chodzi o tą kwestię :) Tylko, że ja nie zamierzam narzucać nikomu niczego. Jeśli ktoś chce tkwić w masie to niech sobie tkwi. Trzeba powoli uświadamiać, tłumaczyć ale powoli. W poprzednim poscie napisałeś "To trzeba zmienić". Ja sądzę, że nie trzeba, ale można próbować. No i wszelkie moje wypowiedzi tyczyły się konkretnie tego co napisałeś, konkretnych słów a nie ogólnych poglądów.
fuma pisze:Nie będę równierz tłumaczył dlaczego, bo wyjdzie że narzucam wam swój tok myślenia
Z całym szacunkiem, ale...nie jesteś w stanie narzucić nam niczego :) Jako mod możesz na tym forum pilnować porządku ale nie narzucić go. Jako człowiek, jeśli przekonasz mnie do swoich poglądów to idę z Tobą. Nie jestem zamkniętym, ograniczonym człowiekiem. Jeśli ktoś zbija moje argumenty skutecznie to zmieniam pogląd na daną sprawę (tutaj bardziej ma na myśli rzeczy bardziej konkretne niż ogólne ideały). Nie ma możliwości, żeby każdy z nas znał się na wszystkim. Twoje poprzednie wypowiedzi zabrzmiały - wg. mnie - tak trochę dyktatorsko i dlatego napisałem to co napisałem :) Po prostu moim zdaniem nie można ludziom nakazać być indywidualistami bo nie wszyscy są...Masa indywidualnych moherowych beretów tworzy Rodzinę Radia Maryja -> więc masę ;)
Pzdr.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: fuma »

Heh Ghoran poraz kolejny udowodniłeś swoją inteligencję. :wink: Faktycznie zabrzmiało to dyktatorsko ale tylko dlatego, że jak coś mi leży na sercu to wypowiadam to w takim tonie. Co do szarej masy również przesadziłem . Masz rację niech sobie będzie ale wolałbym jakby była znacznie okrojona w członków. Co do moherowych beretów to mogę powiedzieć tylko dwa słowa: bez komentarza :mrgreen:
Awatar użytkownika
marcusdavidus
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2005, 07:26:05
Lokalizacja: wwa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: marcusdavidus »

Jak na forum servera to wypowiedzi tutaj przeczytac mozna mądre i
głębokie....

Pozdro Fuma Pozdro Ghoran..
Pozdro dla Wszystkich.....
>>>marcusdavidus@destiny#man love <<<
Milosc jest jak linux jest za free i ma licencje open source:P
Obrazek
Zegnaj Steve .. We Will Never Forgot
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Ghoran »

fuma pisze:Heh Ghoran poraz kolejny udowodniłeś swoją inteligencję.
Nie przeginaj ;) Jak to po raz kolejny??? Pokaż mi jeszcze jedną wypowiedź gdzie udowodniłem :P
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ