HH kez mp3

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Ghoran Niedługo już powinieneś mieć mp3 na swojej poczcie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

Kez pisze:Mam w planach nagranie nielegala ale to dopiero jak znajdę jakoś osobę która by robiła mi bity ;)
w bitach Ci nie pomoge ewentulnie strone zrobie lub okladke na plyte :wink:
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

Kez, kolejnych kilka pozytywnych opini :wink: Większości moich znajomych spodobał się twój utwór. Aczkolwiek za minus uznali, że czasami zbyt szybko mówisz. Poza tym są zadowoleni :wink:
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

nowa wersja lepsza, ale mimo wszystko czasem słowa lekko niewyraźne... Przydałoby się jakbyś zamieścił tekst utworu do ściągnięcia, mozna by lepiej ocenić i wczuć się w muzę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

Monstrual pisze:lekko niewyraźne
to ,,lekko" powiedziane ale jest nieżle, bardzo fajny podkład muzyczny.
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Linux 1024x768

Post autor: EngCentre »

Kez... ja powiem tylko, ze... kurde... mi sie bardzo, bardzo podoba, tylko momentami za szybko i troche niewyraznie... ;) Poza tym ok...
A musisz wiedziec, ze HH nie trawie za bardzo, wiec ...;)
Co do "skladacza bitow" to looknij na www.siemah.[regulamin forum: punkt 2.13]
strona mojego kumpla, mam nadzieje, ze sie nie obrazi :P
A i btw to bit w tej mp3 wyjechany ;)
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Widzę że bit wszystkim się podoba, niestety ja go nie robiłem tylko dj sPyChOoL jest jego twórcą a ja za jego pozwoleniem nagrałem pod niego swój tekst ;)

A o to mój tekst :
Kochanie Kiedy umrę kochanie kiedy rozstanę się ze słońcem pozostanę za szklaną bramą szklane myśli wyśle w krzywym zwierciadle zwrócę uwagę na czas który mamy nie dany danie główne głównie na łożu nie mocy moc mam tej nocy noc mnie obrasta basta namaści pastą pastor wiary nie do wiary rany jestem pojebany w tym momencie nie zgrany rany ranny ptak poranny poranek, Boże zapłakany odkładam te karty kary w środku koperty gładkiej ręki zapisanej bieli kartki podpisanej pani damy za szklanej bramy w ramy obraz zachowany w słowach cytowany kochany masz jeszcze czas na miłość przyjaźń boże czyż nie?! Tyle jeszcze życia przede mną za mną tyle samo teraz sam tu stoję w tonie tonowanych dźwięków kochanie rzucam wzrokiem po mózgu mapy łapy łapie kierunek świtu światła świata latarnia zagasła istna iskra z ogniska ogniwa oliwa życia wyczerpana panna bez ducha zaspała tej chwili się nie doczekała czekaj boże jeszcze chwila chwileczka zawleczka lecz czy jeszcze cię mam, mam czas czas?! Czas?! Nie dany nam kochanie i podaj mi dłoń i podaj mi rękę i bądź boże a klęknę lękam się ciebie w karuzeli nastrojów nastrojony nastrój nie mocy pomocy krzyczę i wołam boże bul mnie żera już od środka już nie mogę w wyścigu bez metki meta ta czarna wstęga tęga ga gasi zapał pałka zapałka dwa kije kto mnie dzisiaj zabije bije serce jeszcze szczera wypowiedz powiedz ile dni i nocy przede mną był cały świat teraz nie ma nic nie ma nas we dwoje troje cały skład ład porządek zachwiany wianek przy boku obok krok obok zawsze obok w tym momencie ostatnie chwile ile ?!jeszcze jestem wstanie z siebie dać poprzez prymitywne sny śnie na jawie jawnie ukazuje zakłopotanie tanie rzycie narodzone aby umrzeć jak każdy dzieciak tych wybranych głosek tryskam w grze pół słówek kończę swoje rzycie wtaczam się w rubryki książek historii w cierpieniach na łożu śmierci umieram ram gram dwa dwie trzy sekundy po sekundzie zamierają w godziny godzien tu na scenie cenie samego siebie2x) i ciebie w biedzie dziele na lepsze i gorsze grosz do grosza proszę bo roszczę prawa do życia życzę sobie żeby ten sen zniknął szpital ten talent pozostał stał na swoim miejscu tu łoże szpitalne przed oczami prysło przed chwilo ktoś drzwiami trzasnął wrzasnął i się obudziłem cały mały świat tak a jak ej a potem zlany na kartki cierpienia życia w szpitali tali kart taro tu twa przyszłość znana kocha miłość tym ludziom pozostała zostanie tu przed grobem dla Julii zapalę palę palmale ale to moje rzycie i sam za nie odpowiem bowiem nie jestem bogiem boże może i wszystkim pomoże bo w boże całe oparcie w żarcie nie zapisane pisze w chwale za oddaje dla życie ciebie kochanie ... aj Kiedy umrę kochanie kiedy rozstaniesz się ze słońcem już ci nie pomogę bo boże ty tylko dla nich pozostałeś dla mnie bo nie wiem czy śnię na jawie bo kez tu jest stosem łez za mnie za ciebie kolego kolos jestem przy tobie bierz nagrany trak trafia w gusta jak magiczna ruszczka rusza po mózgu mapy w stronę nadziei naszej matki matki głupich bo nic bez bólu nie przejdzie, przejdzie na drugą stronę i zapomnisz o mnie zapomnę o tobie zapomnimy o nich kiedy poprą pomnik im postawie w słowie w współczuciu i zdumieniu siły której w życiu nie mamy nie macie światła które pogasły słyszysz ... słyszysz... słyszysz do bra noc kochanie kochanie kiedy umrę nie zapomnij o mnie nie zapomnę o tobie w tych ostatnich chwilach ostatnie wersy pamiętniku pamiętaj o ominie pamiętam o tobie kocham ciebie ponad życie sześć ... dwa... trzy

Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie grozi karą ;) kez
Ps.Dzięki za wszystkie komentarze
Ps. Thx za link Eng :)
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Kolejna nutka do oceny

Kez – Wspomnienie ;)
http://rapidshare.de/files/14285088/Kez ... e.mp3.html


Ps. Jeśli będziecie chcieli to wrzucę tekst ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Obrazek
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Konqueror Linux 1024x768

Post autor: Viking »

Kez, ja w tej piosence nie rozumiem tekstu. ¦piewasz niewyraźnie. O ile to ty śpiewasz.
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Eero
To nie są nutki żeby sobie delikatnie głośność ustawić tylko ogłosić i wczuć się w słowa bo jest bardzo wyraźnie tak jak w wcześniejszej piosence
Obrazek
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Konqueror Linux 1024x768

Post autor: Viking »

Wsłuchałem się uważnie. Trochę lepiej brzmiało. :wink: Ale ja i tak za HH nie przepadam. :roll: Tak z ciekawości chciałem sprawdzić, co tam "płodzisz". Nie pomyśl, że ja tak specjalnie, ściągam to i piszę, że nie lubię takiej muzyki. Każdy ma swoje upodobania. ;)
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: HitcH »

mógłbyś wrzucic na yousendit albo coś innego bo z rapidu nie mogę ściągac (ograniczenia ;()
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Obrazek
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Dorzucam kolejną swoją mp3 ;) i proszę o ocenę...


http://dysk1.cba.pl/Kez%20-%20Upadly%20aniol.mp3
Obrazek
ODPOWIEDZ