HappyTel + ¯ycie Nastolatków = ??

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.

Czy połączyæ Happytel ze stroną ¯ycie Nastolatków?

Tak
7
64%
Nie wiem
2
18%
Nie
2
18%
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

linkami sie wymieniamy jedynie ze stronami an tym samym poziomie. Adres, który poodał Biker, odnosi się do rekrutacji nowych członków na standardowych zasadach. Ale ten temat mówi o właczeniu serwisu, i jest to nieco inna zasada. Jendru, dla ciebie miałbym inną propozycję.
Obrazek
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: slaveman »

Nie wiem Monstrual może moja opinia jest taka dlatego że nie przepadam za wielkimi portalami jecz za małymi kameralnymi stronkami, co nie zmienia faktu że jestem przeciwny fuzji stron bo wtedy powstaje najgorsza z możliwych stron czyli strona o wszystkim i o niczym nie mówie że twoja strona jest tu zła bo nawet jej dobrze nie przegladałem. i takie jedno pytanko:
Załużym że strona xx.pl ma jakąś ciekawą tematyke i ¯W proponuje fuzję admin xx.pl zgadza sie, to czy jest on zobowiązany do usuniecia swoich matieriałów zamieszczonych na swojej strone , przekazując je do ¯W
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

A mianowicie jaką Monstrual ?
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
Pawlak
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:44:15
Lokalizacja: Wrocek
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Pawlak »

Dana możliwość jest zawsze ;) Napisz na PW u nas do mnie lub Monstruala, to zapewne się dogadamy.

Nie jesteśmy stroną, która łączy i zabiera. Nasza ekipa jest duża i jesteśmy dobrze zorganizowani. Nie wiele jest takich stron młodzieżowych, gdzie każdy ma swój wkład i jest odpowiednio szanowany. My nie proponujemy przjęcia, a współpracy, która otworzy szansę na o wiele większe wyreklamowanie, dzięki temu będzie można wiele osiągnąć. Wśród milionów stron, nie jest tak łatwo się przebić. Dodatkowo mamy szczyty cel Wspierani Polskie Młdej Twóczości, którą popierają największe polskie portale ;) Ciągle się rozwijamy, a przeszkodą moze być narazie tylko czas xD Przyłącz się!
Awatar użytkownika
HappyTel
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2006, 21:08:36
Lokalizacja: Rz-ów
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: HappyTel »

OK :!:
Zdecydowałem się, że dołącze do Was :D i podejmę współpracę z Wami :lol:, ale mam takie pytanie. Gdy wam oddam stronę to już tyle? Czy będę ja jakimś redaktorem, moderatorem, czy coś w tym stylu :?:
Zobacz moją stronê
HappyTel - Extreme Edition
www.happytel.cba.pl
Zapraszam!!!
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

strona będzie twoja, po prostu dodasz na naszą podstronę materiały z tejże strony. owszem, będziesz jednym z redaktorów działuj Mobilak.

Podsumowując, nie zabieramy nikomu stron. Zachęcamy jedynie autórów tychże stron do dodania ich treści meytorycznej na łamy naszego portalu i przyłączenia się do naszej ekipy. portal nie będzie o wszystkim i o niczym. kwestią jedt dobra organizacja. Na jeden dział nie wchodzi tylko jeden redaktor. jest ich wielu, z różnych stron.

pozdrawiam i zapraszam cię,HappyTel, do rejestracji na:

www.zycienastolatkow.pl i zgloszenie sie do mnie na gg po dalsze szczegolowe informacje - gg:6129900

P.S Otrzymasz dostęp do strefy VIP i panelu działu Mobilak, gdzie będziesz dodawał nwoe treści GSM.
Obrazek
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

zamykam
Obrazek
Zablokowany