Ekstra kasa z odszkodowania

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
lothinnon
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 03:01:02
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Ekstra kasa z odszkodowania

Post autor: lothinnon »

Witam!
Jeśli dobrze zrozumiałem to, na co się ostatnio natknąłem w sieci, to jest w pełni legalna możliwość podwyższenia kwoty świadczenia w ramach odszkodowania :roll: Interesuję się tym, bo miałem być nieszczęście ofiarą wypadku (i mi się nie przelewa)
Może ktoś z Was ma doświadczenie w podobnych sprawach i wie, jak należy postępować???
hugoo12
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2019, 15:14:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Ekstra kasa z odszkodowania

Post autor: hugoo12 »

ja wiem tylko że warto się odwoływać od decyzji ubezpieczyciela, wtedy z marszu dostaje się jeszcze trochę więcej. Często warto też prosić o komisję, jeśli oczywiście mamy jakieś skutki o których mozemy powiedzieć/pokazać
lothinnon
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 03:01:02
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Ekstra kasa z odszkodowania

Post autor: lothinnon »

lothinnon pisze: Witam!
Jeśli dobrze zrozumiałem to, na co się ostatnio natknąłem w sieci, to jest w pełni legalna możliwość podwyższenia kwoty świadczenia w ramach odszkodowania :roll: Interesuję się tym, bo miałem być nieszczęście ofiarą wypadku (i mi się nie przelewa)
Może ktoś z Was ma doświadczenie w podobnych sprawach i wie, jak należy postępować???
Moje podstawowe źródło informacji w tym temacie pochodzi z https://automobilis.pl/doplaty-do-odszk ... nia-oc-ac/. Ktoś rozumuje podobnie jak ja, czy raczej nie umiem w czytanie ze zrozumieniem?
Awatar użytkownika
pietruchaa
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2019, 02:03:20
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Ekstra kasa z odszkodowania

Post autor: pietruchaa »

Dzięki za ten link. Przyda mi się na pewno.
jak człowiek czuje, że ma duszę na wyczerpaniu, to znaczy, że jeszcze ma duszę.
Awatar użytkownika
gammaa
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:24:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Ekstra kasa z odszkodowania

Post autor: gammaa »

Może pomyśl nad pomocą u specjalisty? Według mnie będzie to najbardziej rzetelne źródło wiedzy.
Jesteśmy tym, na co patrzymy, z kim się kochamy, jakiej muzyki słuchamy... Stajemy się tym, z czym obcujemy.
Awatar użytkownika
davko
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 19:11:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Ekstra kasa z odszkodowania

Post autor: davko »

Ja popytałbym rodzinę albo znajomych pod tym kątem. Może coś ciekawego byliby w stanie doradzić.
Nie ma powodu, dla którego zło miałoby triumfować częściej niż dobro. Triumf to kwestia organizacji.
Awatar użytkownika
cesiek32
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:40:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Ekstra kasa z odszkodowania

Post autor: cesiek32 »

Kompletnie nie wiem, jak w takiej sytuacji postępować. Może popytaj jakiegoś dobrego prawnika? Myślę, że to będzie całkiem dobre rozwiązanie.
Niewykorzystane szanse palą bardziej niż nieudane podejścia.
ODPOWIEDZ