Coś dla miłośników Ojca Dyrektora

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

Ihman pisze:jestescie zalosni a to co robicie przekroczylo granice dobrego smaku.
(ps. sam nie chodze do kosciola.. nie lubie rydzyka i jemu podobnych nie popieram tego wszystkiego ale pewne rzeczy trzeba szanowac....)
Szanowanie wartości religijnych i tradycji narodowych to jedno, ale to co wyprawia się za pośrednictwem radia Maryja yo przesada. Ojciec derektor nie jest już tylko kapałane przekazującym nauki wiary katolickiej, lecz sam w sobie stał się osobą swoistego kultu. Czy o to walczyła Twoja babcia czy mój dziadek przeciwstawiając się komunizmowi, który chciał wyplenić wiarę katolicką?
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: juice »

Ja myślę, że Ihman ma trochę racji, chociaż zupełnie nie rozumiem jego oburzenia 'na wszystkich'. Wyjął z kontekstu wypowiedź jednej osoby i potraktował ją jako opinię wszystkich. To trochę niesprawiedliwe.

A niektórzy ludzie niestety są skołowani i sobie zwyczajnie nie radzą. Zapewne jest to spowodowane latami życia w innym ustroju, oraz naszą ciężką historią. A wykorzystują to wszyscy, i Rydzyk i media i politycy itp.

Dopóki żyliby sobie w swojej utopii, mi by to w ogóle nie przeszkadzało, ale ich głosy mają wpływ na naszą rzeczywistość. Czy to, że w Niemczech Hitler dostał ok. 30% poparcia w wyborach oznacza, że to był słuszny i dobry wybór?

Nie porównuje Hitlera do nikogo!!!! po prostu pokazuję, że demokracja też się może mylić, oraz że pewnych postaw w społeczeństwie nie należy tolerować a tym bardziej zachęcać do nich.
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

Mati pisze:
Ihman pisze:jestescie zalosni a to co robicie przekroczylo granice dobrego smaku.
(ps. sam nie chodze do kosciola.. nie lubie rydzyka i jemu podobnych nie popieram tego wszystkiego ale pewne rzeczy trzeba szanowac....)
Szanowanie wartości religijnych i tradycji narodowych to jedno, ale to co wyprawia się za pośrednictwem radia Maryja to przesada. Ojciec derektor nie jest już tylko kapłanem przekazującym nauki wiary katolickiej, lecz sam w sobie stał się osobą swoistego kultu. Czy o to walczyła Twoja babcia czy mój dziadek przeciwstawiając się komunizmowi, który chciał wyplenić wiarę katolicką?
na poczatek przepraszam za troche zbyt ogólną wypowiedz...

hmm ....sam w sobie stał się osobą swoistego kultu... tak to prawda dlatego trzeba uswiadamiac starsze osoby, stworzyc instytucję oddzielną od radia maryja, taką która bedzie lepsza i bardziej poprawna religijnie od radia ks Rydzyka.

Niestety wielki ogół ludzi, smieje się z swoich dzidków, zapominając jaka była idea osmieszenia ojca rydzyka!
(podkresliłem ojca rydzyka tak aby było wiadomo jaki był cel... nie dziadkowie a ojciec rydzyk)

Ogół ludzi kierowany przez wybitnych krytyków, satyryków, karykaturzystów miał pokazać ze to co robi ojciec rydzyk jest złe i niepoprawne i niegodne. Jednak teraz do tej kampani przyłączyło się stado... ludzi mało smiesznych liczących na wzbudzanie sensacji.

Jak na początku byłem za kampanią to teraz jestem przeciwko niej... z wyżej wymienionych względów
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Viking »

Nie czytałem właściwie tego tematu, ale zgodnie z jego nazwą:
Click here to get there
Ale oni są "święci". :devil:
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
ODPOWIEDZ