Coś dla miłośników Ojca Dyrektora

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Coś dla miłośników Ojca Dyrektora

Post autor: juice »

http://cba.pl/rozne/OjciecDyrektor.wmv <- polecam :)

P.S. i zapraszam miłośników Ojca Dyrektora do rzeczowej dyskusji :) Autorom strony http://radiomaryja.cba.pl , jak ją shakowali, starałem się pomóc i nie zabraniam im przebywania tutaj ( na tym serwerze ) bo mamy wolność słowa i na pewno im ich strony nigdy nie skasuję. Nawet mogę ją zareklamować, jako że jest dość oryginalna w treści.

przeciwników Radia Maryja też proszę o RZECZOWE wypowiedzi :)

Temat na dzisiaj - czy agresja tych ludzi była uzasadniona? (z filmu) I co ją spowodowało
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Widać zakłamanie tych ludzi. Widać jak są sterowani, jak mają wyprane mózgi. Widać ich antysemityzm. Widać ich hipokryzję. Widać ich wybiórcze podejście do kwestii wiary. Widać ich chęć do "jedynie słusznego" sterowania wszystkim.

Ich agresja to właśnie efekt prania mózgu. Ojciec Rydzyk powiedział, że TYLKO on ma rację więc jak coś jest "obce" to złe...

Jestem zagorzałym przeciwnikiem zarówno Radia Maryja jak i fanatyków, których życie ogranicza się tylko do słuchania tej stacji (podkreślam słowo "fanatyków" bo ja w przeciwieństwie do tych ludzi nie zamierzam ograniczać działalności jakiejkolwiek stacji radiowej czy telewizyjnej o ile działa w granicach prawa). A jeśli chodzi o Radio Maryja jak i TV TRWAM to kwestie prawne pozostawiają wiele do życzenia. Tak samo jak "rozliczanie" się T. Rydzyka z finansów.
I tyle z mojej strony.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

,,Na tym świętym placu masońska telewizja TVN" nóż w kieszeni się otwiera :roll:

,,¯ydy Kwacha i Millera" to jest włąsnie miłość do bliźniego :?
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

Ja jestem czlowiek wierzacy, ale jak widze tych ludzi, ktorzy sa zkłamani, jak sam Ojciec Dyrektor. Ci ludzie, mimo że uwazają sie za katolików, nie zwracaja uwagi na to że o.Tadeusz bluzga żydow i itp. Wtraca sie do polityki na natenie radia, ktory wedle pierwotnego zalozenia mialo nie miec nic wspolnego z polityka. Na temat stronki wolalbym sie nieodzywac, gdyz moge obrazic jej autora.
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
krzychu74
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2006, 12:36:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: krzychu74 »

Witam!
Niech mi ktoś wytłumaczy, czym to się różni od sekciarstwa? Jest guru, są otumanieni ludzie. RM pod pozorem "walki o Polskę" robi zwyczajnie pranie mózgu tym biednym ludziom. A przecież chodzi im tylko i wyłącznie o kasę i politykę. Jak powiedział bodajże ś.p ks. Tischner: "Nie spotkałem człowieka, ktory straciłby wiarę po przeczytaniu Biblii, ale spotkałem wielu, którzy ją stracili po spotkaniu ze swoim proboszczem".

Pozdrawiam.
vikal
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: vikal »

Zaklamanie, pranie mozgu... Zgadam sie, ale zastanawiam sie dlaczego ? Dlaczego Polacy( ktorzy chyba sa (byli?)nie glupi) uwierzyli w takie brednie? Moze komunizm i chcec czegosc innego niz "kartki" nawet wbrew wlasnym zasadom ? Moze brak ideałow i przewodnikow moralnych to spowodowal ?
Niestety widac, ze teraz by cos sie zmienilo trzeba usunac wszystkich ktorzy maja jakas wladze. Dobry przyklad to wybory: mialo byc lepiej i niestety fanatycy znow gora ...
Od razu zastrzegam: jestem wierzacy, ale w Boga, a nie w czlowieka ktory sie uwaza za boga( "bog" z malej litery, poniewaz wg Rydzyk nie uwaza sie za Boga( przedmiot kultu chrzescijan) tylko za boga( bostwo, bozka).

OT. Dziwna rzecz: z tego co wiem Super Express to dla sluchaczy RM to "masony", a strona http://radiomaryja.cba.pl/ slepo nawoluje do odawania poklonow Rydzykowi(nie czytalem tej strony w 100%, wiec nie wiem czy to nie jest ironia na temat RM), wiec czemu na tej strone w dziale "pogoda" jest mapka SE ?
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: juice »

strona jest na poważnie, przynajmniej można to wywnioskować z wypowiedzi autorów tej strony na tym forum.
Awatar użytkownika
qasq
Posty: 181
Rejestracja: 06 sie 2005, 13:19:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: qasq »

no no, ja w tym temacie nie mam za wiele do powiedzenia. dla mnie wazne jest kilka zasadniczych spraw, a mianowicie:
1. dlazcego skoro wszystko co z telewizji, innych stacji radiowych i interentu jest masońskie i złe.

2. dalczego ludzie kościołaa - wierzący zachowują sie jak przekupki w ¦wiątyni? (taka histroria była juz w Biblii, kiedy to Jezus wypędzieł ich ze ¦wiątyni)

3. do juica: dlaczego piszesz ze mają sie wypowiadać autorzy strony o radio maryja?, przeciez to ze słuchają tego radia nie znaczy wcale ze utożsamiaja sie z osoba o. Rydzyka i w pelni akceptuja jego poczynania. To ze 80% naszego narodu to debile i osoby starsze ktorym mozna wszystko wmówić, to nasza wina, i to my powinnismy robic cos by tak nie bylo, a nie tylko narzekać...

pozdro!
bo jesteś
Moja...

Poczytaj jak łatwo mo¿na daæ mi plusa... jeśli tylko uwa¿asz to za adekwatne, prosze o nagrodê w tej¿e postaci (dział FAQ)
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: juice »

qasq pisze:3. do juica: dlaczego piszesz ze mają sie wypowiadać autorzy strony o radio maryja?, przeciez to ze słuchają tego radia nie znaczy wcale ze utożsamiaja sie z osoba o. Rydzyka i w pelni akceptuja jego poczynania. To ze 80% naszego narodu to debile i osoby starsze ktorym mozna wszystko wmówić, to nasza wina, i to my powinnismy robic cos by tak nie bylo, a nie tylko narzekać...
zajrzyj pod link który podałem to będziesz wiedział dlaczego. Ja mówiłem konkretnie o http://radiomaryja.cba.pl , zachęcałem autorów do wzięcia udziału w dyskusji.

Owszem, autorzy strony pochwalają Ojca Rydzyka, co więcej, wychwalają go.

Tak w ogóle to chciałem podkreślić, że ja nikogo nie skrytykowałem, zachęciłem jedynie obrońców Ojca Rydzyka do dyskusji w tym temacie, ponieważ wiedziałem, że przeciwnicy będą częściej zabierać głos. Chciałem przynajmniej spróbować żeby nawiązała się jakaś dyskusja, póki co jest jednostronny atak.

Jak tak dalej pójdzie, to postaram się wczuć w drugą stronę i podjąć polemikę.
Awatar użytkownika
qasq
Posty: 181
Rejestracja: 06 sie 2005, 13:19:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: qasq »

hm juice.
bylem na tej stronie wielkorotnie - jest tak kontrowersyjna ze nie sposób jej nie znać. A film - jest straszny, jakosciowo ładny ale treść? wstyd mi ze Ci ludzie to polacy, wstyd ze chrzescijanie ...
bo jesteś
Moja...

Poczytaj jak łatwo mo¿na daæ mi plusa... jeśli tylko uwa¿asz to za adekwatne, prosze o nagrodê w tej¿e postaci (dział FAQ)
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

juice pisze:Jak tak dalej pójdzie, to postaram się wczuć w drugą stronę i podjąć polemikę.
Powodzenia juice ;)


Ja po części rozumiem tą drugą stronę. Ale moje rozumienie jest bardzo ogólne. Tzn. można powiedzieć, że rozumiem fenomen Radia Maryja jako "magnesu" dla ludzi starszych i "zagubionych". Nie rozumiem tylko ich ¦LEPEGO zapatrzenia w Rydzka.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

¯ądamy od Faktu, stosownych przeprosin, dla Ojca Dyrektora, dla Pana Ministra, dla wszystkich polskich kapłanów i katolików. Oczekujemy ich na pierwszej stronie, tam gdzie zmieszczono zdjęcie Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka.
Zgadnijcie skąd ten tekst.. Wypowiadają się za wszystkich katolików? Tych masonów z tvn też? Eh. Film pokazuje tylko część prawdy. Nie sposób opisać zaslepienia niektórych ludzi, wierzących w... Radio Maryja. Co najbardziej uderza - są tacy, którzy piszą poematy ku chwale Ojca Rydzyka. Na szczęscie znam tez teksty anty-poematów (które raczej bardziej przypadaja ludziom do serca, bo nie w nich sztucznego wychwalania). Masońska telewizja, masońska prasa, tylko radio maryja i tv trwam to jedynie poprawne media, zdaniem własnie tych mediów. mieszają się w politykę i robia ludziom pranie z mózgu, taka jest rzeczywista prawda. Ojca Rydzyka potępia nawet sam Watykan... :? A jego wyznawców (rydzyka) tymbardziej.
Obrazek
Awatar użytkownika
kobe2005
Posty: 130
Rejestracja: 15 gru 2005, 03:50:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: kobe2005 »

Ten temat zawsze wywołuje mieszane uczucia ale niestety nie bez powodu. Ja nie krytykuje RM w całości, jedynie pewne aspekty ich działalności. Podzielę się z wami moimi wnioskami:
- jeśli na antenie RM ludzie się modlą, odprawiają różaniec to nie mam absolutnie nic przeciwko. Powiem więcej wiele ludzie potrzebuje takich audycji, ludzie starsi, schorowani itd. Tak więc tutaj plus dla RM.
Problem zaczynam mieć wtedy kiedy pod przykrywką religijnej rozgłośni prowadzi się kampanie polityczną, co gorsza często agresywną, nie ma mącą raczej nic wspólnego z zasadą miłości bliźniego. Tutaj jest problem. Bo jeśli jest to stacja religijna to religijna, a nie polityczna. Musimy zdać sobie sprawę, że przez lata ksiądz na wsi był najważniejszą osobistością. Starsi ludzie do dziś mają duży respekt i szacunek dla duchownych. Uważają nie raz, że jeśli coś powie to jest to święta prawda. To jest właśnie problem, bo ludzie wierzą, że tam mówi się zawsze prawdę. Bez względu na to jak nieprawdopodobne jest to co czasem się tam twierdzi.

To co widzieliśmy na filmie to według mnie stary sprawdzony sposób zrzucenia winy za obecną sytuacje gospodarczą, polityczną, moralną w Polsce na jakiegoś kozła ofiarnego. Tak robiono często, przecież łatwiej powiedzieć, że ktoś inny spieprzył sprawę niż ja sam. Czy zauważyliście, że wielu ludzie twierdzi że to żydzi masoneria i inne tego typu tajne stowarzyszenia są odpowiedzialne za to co się dzieje na świecie. Popatrzcie, jak wchodziliśmy do UE idealnym straszakiem było wykupienie naszych ziem przez kapitał zagraniczny, czwarte zabory itd.

Tutaj znów jeśli chodzi o kwestie antysemickie. Nie może czegoś takiego być w rozgłośni katolickiej. Jeśli poczytamy biblie Jezus nie raz opowiadał przypowieści o samarytanach. A tak się składało, że w owych czasach naród ten nie cieszył się dobrą opinią wśród żydów. Tak więc sam Jezus pokazał, że nie wolno odrzucać drugiego człowieka tylko ze względu na jego pochodzenie, przynależność etniczną itd.
http://flourish.cba.pl/ Photoshop Tutorials- intensywna przebudowa trwa
computerman
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2005, 17:44:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: computerman »

Powiem szczerze że na tę stronę natrafiłem przed świętami (autorzy prosili o jej ocenę na łamach forum) na oprogramowaniu biurowym (mówi od razu ze sekretarką nei jestem i nie beda ) i razem z kolegami nei moglismy powstrzymac smiechu a zwłaszcza jesli chodzi o to że "ojciec dysrektor uprzedza rzeczywistość" , ale największym przykładem niskiego poziomu inteligencji i kultury sonda którą opublikowali na swojej stronie odnosnie mniejszości seksualnych dlaczego ?? zobaczcie sami same odpowiedzi Tak , tak , tak a żadnej nei to chyab coś oznaczea - wielbiciele radia maryja na siłę wpychają ludziom swoje ideały , z którymi nie zawsze sie inni zgadzają - jesli an tym polega wiara to ide na buddzy :/
Zapraszam do pomocy przy stronie www.programisci.cba.pl
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

qasq pisze: To ze 80% naszego narodu to debile i osoby starsze ktorym mozna wszystko wmówić, to nasza wina, i to my powinnismy robic cos by tak nie bylo, a nie tylko narzekać...

pozdro!

obraziles 80% narodu dzieki któremu wogole istniejesz, zyjesz i wogóle mowisz po Polsku!!!!!!

to co napisałes jest równie głupie i niesmaczne jak to co napisali, powiedzieli autorzy tej strony.

rozumiem ze z Moherów mozna sie posmiac, ale to co Wy robicie przekracza granice dobrego smaku... nawet tego za bardzo nie czytam.. (wystarczą mi posty z tego forum) a juz wiem ze dla mnie jest to obelga np. mojej babci, która wiecej zrobila dla tego kraju niz Wam sie wydaje i chociazby ze względu na ten fakt powinno sie miec szacunek do niej i do wielu innych starszych osób.

To ze te osoby, swoją ślepą wiarą, modlitwą i oddaniem zjednoczyly Polskę jako naród (zachowując kultórę, jezyk i tradycję) przeciwko np. komunizmowi czy wczesniej faszyzmowi, to ze teraz zyja w wolnym panstwie gdzie mogą sluchac o swojej małej utopii w radiu az tak Was boli?

niestety w genialnej Polsce znalazła się osoba która w radiu znalazla zloty sposob na zarabianie pieniedzy, na biednych prawdziwych patriotach którzy walczyli za to bys Ty teraz ich beształ w jezyku za który oni oddawali bliskich, własną krew i wszystko to co teraz dla ciebie jest rzeczą normalną oczywistą i nawet nie wyobrazasz sobie ze ją stracisz...

jestescie zalosni a to co robicie przekroczylo granice dobrego smaku.
(ps. sam nie chodze do kosciola.. nie lubie rydzyka i jemu podobnych nie popieram tego wszystkiego ale pewne rzeczy trzeba szanowac....)
ODPOWIEDZ