Błąd przy porodzie

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
dama2828
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2018, 16:51:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Błąd przy porodzie

Post autor: dama2828 »

Lekarz, który przyjmował poród mojej córeczki, popełnił błąd w wyniku którego urodziła się silnie niedotleniona. Teraz zbieramy pieniądze na jej leczenie... Boli mnie to, że przez głupią pomyłkę lekarza nigdy nie będzie zdrowym, radosnym dzieckiem. Czy przysługuje nam za to odszkodowanie? Niestety, leki i rehabilitacja kosztują, a mamy już dwójkę nieco starszych dzieci...
dama2828
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2018, 16:51:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Błąd przy porodzie

Post autor: dama2828 »

dama2828 pisze: Lekarz, który przyjmował poród mojej córeczki, popełnił błąd w wyniku którego urodziła się silnie niedotleniona. Teraz zbieramy pieniądze na jej leczenie... Boli mnie to, że przez głupią pomyłkę lekarza nigdy nie będzie zdrowym, radosnym dzieckiem. Czy przysługuje nam za to odszkodowanie wg http://prawapacjenta.org/? Niestety, leki i rehabilitacja kosztują, a mamy już dwójkę nieco starszych dzieci...
ewa445
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2023, 09:25:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Błąd przy porodzie

Post autor: ewa445 »

Jeśli szukacie polecanego centrum medycznego gdzie jest ortopedia i rehabilitacja pourazowa to kontaktujcie się z FMC Centrum Medyczne , ponieważ jest to najlepsza klinika na tą okolicę. Moim zdaniem powinniście sprawdzić na ich ofertę. Ja już jestem umówiona z lekarzem na wizytę bo mi to poleciła moja przyjaciółka ona tam się leczyła i jest zadowolona.
ODPOWIEDZ