Bieganko - czyli gorzkie żale ucznia dwóch szkół :P

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Ghoran »

Przyzwyczajaj się :)
O 8.30 wchodzę do pracy, wychodzę 16.30 (ostatnio nie ma potrzeby siedzenia dłużej). Jadę...nieee nie do domu, jadę do drugiej pracy, w której siedzę mniej więcej do 19-20. Potem zwijka do domu i w standardzie: jedzenie, kąpiel, jakieś codzienne obowiązki. Jak się ogarnę to siadam...do pracy. Pracuję mniej więcej do 1-2 w nocy i kładę się spać. Przychodzi weekend więc odpoczywam ? NIE. Co drugi week (czasami częściej) jadę do szkoły na cały dzień.
Oczywiście są dni kiedy jestem wcześniej w domu, ale to nie znaczy, że mogę się położyć wcześniej bo najczęściej mam coś do zrobienia. Po prostu zabieram pracę do domu albo uczę się czegoś tam...
Więc nie narzekaj :P

Mam o tyle lepiej, że nie mam "okienek"...
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Ghoran »

Ivellios pisze:Blisko masz do roboty Question
Do pierwszej dojeżdżam w jakieś pół godziny. Z pierwszej do drugiej mniej więcej tyle samo czasu :) I z drugiej pracy do domu podobny czas (nie uwzględniam korków ;) )
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows

Post autor: Viking »

Zawsze można nie chodzić do pracy lub szkoły...
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
ODPOWIEDZ