Baza MySql...

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
cielos
Posty: 233
Rejestracja: 29 sie 2005, 00:04:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Baza MySql...

Post autor: cielos »

Mam takie pytanko, a mianowicie jak wchodze w statystyki i na przykład klikne przy hostach na wszsytkie czy cos takiego to wyskakuje mi:

Kod: Zaznacz cały

Statystyki dla tego konta nie zostały jeszcze wygenerowane lub zostało wykonane zapytanie o bardziej szczegółowe funkcje, które nie są dostępne . (jak na przykład pełna lista). 
Statystyki generują się automatycznie, raz dziennie ok. 4 w nocy. 
¯eby proces generowania statystyk się zaczął potrzebne są przynajmniej jedne odwiedziny - strony na które _nigdy_ nikt nie wszedł (nawet autor) nie mają generowanych statystyk
 
Czy to przez to że nie mam bazy MySql odblokowanej? To o po to wszyscy chca zeby im odblokowac ta baze? Prosiłbym o wytłumaczenie tej sprawy.Niby nie jestem nowym użytkownikiem cba ale tak jakos nie miałem okazji zapytać :wink:
Ganja
Posty: 31
Rejestracja: 01 gru 2005, 21:01:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Ganja »

Musisz poczekać aż ci się wygenerują.Jutro już będziesz miał zrobione
Awatar użytkownika
cielos
Posty: 233
Rejestracja: 29 sie 2005, 00:04:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: cielos »

Ale tak jest zawsze zobacz sam www.cba.pl/stats/cielos.cba.pl
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows

Post autor: juice »

nie ma możliwości wyświetlania wszystkich, jest tylko na strona którą widzisz. niepotrzebnie tylko w ogóle linki są porobione
Awatar użytkownika
cielos
Posty: 233
Rejestracja: 29 sie 2005, 00:04:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: cielos »

Aha to dzięki za info juice, Myślałem że to zależy od tej bazy MySql ale jak nie to dzięki nie bede sie o nia ubiegał :faja:
ODPOWIEDZ