liczenie statystyk na stronie php

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
Szop
Posty: 12
Rejestracja: 12 paź 2005, 12:45:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux

liczenie statystyk na stronie php

Post autor: Szop »

Witam
Jesten tu nowy. Zrobiłem stronkę ale mam pewne wątpliwości co do statystyk. Moja strona wykorzystuje php, czy przez to statystyki będą liczone prawidłowo. Mam tą stronkę też na innym serwerze (właśnie przeniosłem) z wykorzystaniem stat4u i tam nie pokazują się odwiedzone podstrony tylko ilość wejść na index.php. Czy wbudowane statystyki na cba będą uwzględniały też podstrony? I nieco inne pytanie, gdybym chciał dodatkowe statystyki np. te stat4u to jak mogę umieścić ich kod tak aby logo tych statystyk było w kolumnie w menu? Wiem że trzeba dodać skrypt do każdej strony ale wtedy normalnie to logo wyświetli się poniżej treści strony a mi zależy na tym żeby logo wyświetliło się w menu.
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

wystarczą umiejętności, żeby skrypt odpowiednio umieścić, co do statystyk na cba, radzę się z ich mozliwościami zapoznać poprzez panel administracyjny, a potem wypytywać.
Obrazek
Szop
Posty: 12
Rejestracja: 12 paź 2005, 12:45:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: Szop »

---------- 09:50 13.10.2005 ----------

zapoznałem się z panelem. Są statystyki tylko do index.php i zdjęć z galerii ale nie ma informacji o podstronach. Sam wszedłem na kilka podstron żeby się upewnić że statystyki mają co pokazać ale nic o podstronach nie ma.

---------- 21:18 ----------

a moze wie ktoś jak umieścić skrypt statystyk żeby jego logo było w obszarze menu i mimo to zliczało podstrony?
ODPOWIEDZ