Jeśli sobie nie radzisz, Ja Ci pomge :)

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
Czmie6l
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2005, 15:20:42
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Jeśli sobie nie radzisz, Ja Ci pomge :)

Post autor: Czmie6l »

Nie radzisz sobie z HTML, php (dla poczatkujacych) :) lub grafika.
Jezeli tak to napisz do mnie chetnei Ci pomge, UWAGA!! Tylko dla uzytkownikow cba.pl :)


Do modow nie zamykjcie tamtu, gdzy jak ktos sobie nie bedzie radzil to mu z checie pomge i mysle ze inni tesz :)
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Farseer »

Tylko wiesz nie lepiej bylo poczekac az ktos kto potrzbeuje pomocy zalozy temat i tam mu odpowiesz qg mnie to niepotrzebny temat ale moge sie mylic :/
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

nie rozumiem po co zakladales ten temat. Po to jest ten dzial zeby ludzie pisali o problemach, wiec nie rozumem dlaczego maja pisac to w twoim temacie. Jeśli chcesz pomagac ludziom to czytaj czesto dzial "Pierwsze kroki" a napewno bedziesz mogl komus pomoc :)
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

No w sumie to ten dzial sie nazywa pierwsze kroki, wiec tu raczej nie sa potrzebne tego typu posty . . . Hmmmm... Pozniej jak Ci ktos bedzie chcial dac pochwale, to bedzie trzeba kroic... Hmmm...
Na razie temat zamykam, chyba, ze sie ze mna nie zgadzasz, to pisz na PW i podaj argumenty, ktore mnie przekonaja, ze powinienem temat odblokowac . . .
Na razie to by bylo tyle . . .
The Beatles rule ! ! !
Zablokowany