Jak uruchomić?

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Jak uruchomić?

Post autor: kontra »

Moje pytanie jest następujące - po skopiowaniu na serwer potrzebnych plików zamiast instalacji strony uruchamia mi się takie coś. I teraz nie wiem jaki plik mam zmienić bądź usunąć, albo zrobić jeszcze coś innego? Myślałem, że skoro jest obsługa PHP to i wejdzie system jPortal.[/url]
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
Gość
Płeć: Niewybrana

Re: Jak uruchomić?

Post autor: Gość »

kontra pisze:Moje pytanie jest następujące - po skopiowaniu na serwer potrzebnych plików zamiast instalacji strony uruchamia mi się takie coś. I teraz nie wiem jaki plik mam zmienić bądź usunąć, albo zrobić jeszcze coś innego? Myślałem, że skoro jest obsługa PHP to i wejdzie system jPortal.[/url]
z http://pl.wikipedia.org/wiki/Jportal :

"Jportal to polski system portalowy oparty na PHP i MySQL."

zatem potrzeba jeszcze mysqla, i jeszcze potrzeba go skonfigurować :) MySQLa na razie na CBA.PL nie ma... Przynajmniej nie dla wszystkich :) Może można się indywidualnie dogadać

P.S. Tutaj Admin :) testowałem coś na koncie zwykłym
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: kontra »

Ehh..szkoda, bo jPortal działał zawsze bez zarzutu. Strona była bardzo popularna, a na razie wyczerpał się na poprzednim serwerze transfer roczny (14gb) po prawie 2 miechach. Może uda się jeszcze dogadać...
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
ODPOWIEDZ