Filmy szkoleniowe

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
taus58
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:37:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows
Kontakt:

Filmy szkoleniowe

Post autor: taus58 »

Witam wszystkich!

Niestety nie mam czasu na kursy, szkolenia, a chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na temat tworzenia stron www. Ktoś może polecić jakieś filmy, w których krok po kroku jest wytłumaczone co robić? :D

Z góry dzięki.
superboy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2015, 20:40:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Filmy szkoleniowe

Post autor: superboy »

Siema były już stosu tematów o tworzeniu stron www :D jeśli jesteś kompletnie nowy to przede wszystkim ja polecam takie strony jak html edu dla zielonych :) tam się wszystkiego dowiesz. Możesz czegoś poszukać na stronie strefa kursów. Po kolei też tam będziesz miał wszystko przedstawione.
taus58
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:37:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Filmy szkoleniowe

Post autor: taus58 »

Dzięki! Poczytałem wcześniej trochę wątków, ale wolałem zapytać, bo ten temat pewnie szybko staje się stary. HTML edu dla zielonych brzmi dobrze! :D
https://solv.pl
frejmund
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2015, 17:51:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Filmy szkoleniowe

Post autor: frejmund »

Mogę Ci powiedzieć że chyba więcej jak 50% ludzi co tworzy strony www zaczynało od tego kursy dla zielonych :) jest dobrze stworzony. Ja się z niego kiedyś uczyłem ale jednak stwierdziłem, że dłubanie w stronach mnie nie interesuję i się zainteresowałem kompletnie sieciami :)
taus58
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:37:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Re: Filmy szkoleniowe

Post autor: taus58 »

Dzięki, na pewno skorzystam! :) a jak nie wchłonę to pozostanie zlecenie fachowcowi...
https://solv.pl
Ludwiq
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:25:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Filmy szkoleniowe

Post autor: Ludwiq »

Ale po co ? To nie umiesz sam zrobić na podstawie jakiś gotowych tutoriali :) jeśli tak jakoś na już potrzebujesz tych stron to przede wszystkim możesz skorzystać z darmowych CMS, jest kilka takich zupełnie za free, mówię tutaj o Joomla, Wordpress albo o Drupal, poczytaj.
czikimen
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2015, 12:20:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Filmy szkoleniowe

Post autor: czikimen »

Kreatory stron są bardzo dobre dla kogoś, kto nie potrafi samodzielnie zrobić własnej strony od podstaw... przymierzam się do ogarnięcia tematu html, bo chciałoby się wyjść poza gotowce z kreatorami stron, jak na razie idzie mi tak sobie, przeglądałem różnego rodzaju tutoriale, ale chyba skorzystam jeszcze z tej stronki html edu dla zielonych :)
ODPOWIEDZ