Problem ze zmianą motywu

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
Maharbal
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2011, 19:22:50
Strona na CBA.pl: heretics.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Problem ze zmianą motywu

Post autor: Maharbal »

Witam,
mam problem związany ze zmianą motywu php fusion. Ściągam theme pod aktualną wersję php, wrzucam go na serwer do folredu themes, następnie wybieram na stronie nowy styl i praktycznie nic się nie zmienia oprócz, czcionki, kolorów paneli itp. Tutaj macie screeny jak strona wygląda przed zmianą stylu:
Przed zmianą:
Obrazek

Po zmianie:
Obrazek

Najlepsze jest to, że tak wygląda każdy wrzucony styl na konto FTP. Dodatkowo w PA jest napisane: "Wybrana przez Ciebie skórka nie istnieje lub jest niekompletna!" - czego dosłownie nie rozumiem, ponieważ wszystkie zestawy obrazków i inne potrzebne rzeczy są w folderze danego stylu.

Prosiłbym o pomoc, jeżeli ktoś wie w czym problem.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Problem ze zmianą motywu

Post autor: fuma »

nie jestem specem od twojego skryptu ale podejrzewam, ze w programie FTP z ktorego korzystasz masz zaznaczona opcje automatycznego zmieniania wszystkich liter w nazwach plikow na male. Wiele plikow w roznych skryptach celowo zaczyna sie badz zawiera jakies wielkie litery w nazwach, ktore nie moga byc zmieniane. Upewnij sie, ze wszystkie pliki na ftp maja takie same nazwy jak na twoim komputerze, uwzgledniajac wielkosc liter.
Awatar użytkownika
Tasteman
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2012, 20:38:17
Strona na CBA.pl: http://kamild.c0.pl
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Mini mobile 234x282
Kontakt:

Re: Problem ze zmianą motywu

Post autor: Tasteman »

Witam ! Miałem to samo ale sobie poradziłem tobie też spróbuję.Skórka jest nie kompletna dlatego że nie ma pewnego folderu bez którego szablon nie ruszy.Polecam stronę php-fusion.pl gdzie w pobieralni znajdziesz skórki dla twojej strony.Wersję można zobaczyć w panelu administratora.Niestety jestem na komórce i za bardzo nie mogę pomóc.Napisz na gg 32206979
ODPOWIEDZ