Prawie ukończona strona i kilka pytań...

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
awarzych
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2012, 08:35:56
Strona na CBA.pl: napraw-telefon
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x800

Prawie ukończona strona i kilka pytań...

Post autor: awarzych »

Witam,
od wczoraj z kolegą tworzymy stronkę. Dodam, że jest to nasza pierwsza w php-fusion (v7), wcześniej tylko na joomli. W każdym razie strona dostępna jest pod adresem http://napraw-telefon.cba.pl/news.php

Strona opiera się na liście telefonów, do której dodajemy linki z youtube jak je naprawić. Stąd nazwa napraw-telefon.cba.pl. Generalnie wszystko udało się już zrobić, albo przynajmniej wiem jak to zrobić poza:

- Drugie menu, z telefonami (Telefony Samsung itd...) Chciałbym, aby wyglądało tak samo jak podstawowe, jednak niestety poległem i poszedłem na łatwiznę, tzn. style css i html. Może ma ktoś jakiś fajny skrypt, albo inne rozwiązanie, aby jakoś to wyglądało.

-Wyszukiwarka. Ponieważ strona jest zamknięta, tzn. nie ma artykułów, newsów itp, są tylko podstrony i forum chciałbym aby wyszukiwarka nie pytała się o to czy ma szukać w artykułach, newsach itd., tylko od razu przeszukiwała całą stronę. Dodałem nawet (widoczną po prawej stronie) wyszukiwarkę "advanced_search_panel.php" od WOOYA, jednak jak widać nie działa. Aha i jeszcze prezentacja znalezionych podstron... zresztą sami oceńcie. Wpiszcie cokolwiek np. galaxy (w tę działającą z menu po lewej). Da się coś z tym zrobić?

-Trzecia i ostatnia rzecz to dodawanie instrukcji (widoczne dla zalogowanych). Tak po prawdzie to zmienione dodawanie artykułów, które jako moderator będę kopiował do odpowiednich podstron. W każdym razie jak się dodaje to chciałbym, aby na górze widoczna była instrukcja. Da się to jakoś po dobroci zrobić, czy trzeba w kodzie gmerać.


Jeżeli jakieś rzeczy są oczywiste to proszę wybaczyć, jednak mało znam ten cms. Jeżeli chcielibyście coś zaproponować to śmiało. Dodam tylko, że spisy telefonów będą zrobione inaczej, jak tylko mój kumpel zrobi całą grafikę do tego potrzebną, Oczywiście banner też tylko przejściowy (produkcji paint)...
ODPOWIEDZ