Logowanie extreme-fusion

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
IceBerry
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2011, 17:28:19
Strona na CBA.pl: watermelons.cba.pl/Hobby
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Logowanie extreme-fusion

Post autor: IceBerry »

Witam

Mam problem z zalogowaniem się na stronę jako Super Administrator. Pomimo, że wpisuje poprawnie hasło i login, po zalogowaniu zostaje przekierowana na stronę główną Obrazek i wszystko było by świetnie, gdyby nie fakt, że ponownie znajduje się w punkcie wyjścia i nie jestem zalogowana -.-

Nazwa strony to: http://www.watermelons.cba.pl/Hobby Nie zdążyłam jeszcze nic na niej zrobić i już takie błędy :(
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Logowanie extreme-fusion

Post autor: Venite »

Jeżeli nic, to może usuń ją i wgraj od nowa? Czasem wkrada się jakiś błąd i re-install konkretnego skryptu pomaga

---- EDIT ----

Może na forum supportu zaglądałaś?
Tam jeśli już taki problem był na pewno znajdziesz odpowiedź i to szybciej niż tutaj :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
IceBerry
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2011, 17:28:19
Strona na CBA.pl: watermelons.cba.pl/Hobby
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Logowanie extreme-fusion

Post autor: IceBerry »

Chyba faktycznie zrobię re-install. Bo już przed założeniem tematu sprawdziłam support i zrobiłam to co tam napisano i nic. W dodatku okazało się, że gdy ktoś chce się zarejestrować to nie działa mu link aktywacyjny.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Logowanie extreme-fusion

Post autor: Venite »

To przeprowadź ponowną instalację i sprawdź 5 razy czy dobrze... Czasami nie z naszej winy coś się nie udaje :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ