Kurs PHP

Wszystko o językach skryptowych takich jak PHP i Perl, serwerach WWW, CGI, bazach danych i języku SQL.
krystianpoziemski
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2015, 13:51:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Kurs PHP

Post autor: krystianpoziemski »

Witam,

czy według Was programowania w php mogę się nauczyć sam? Czy lepiej jednak wybrać się na specjalistyczne szkolenie?
Nie ukrywam, że od kilku tygodniu oglądam tutoriale na YouTube, próbuję coś tworzyć samemu, ale ciężko idzie...

Na http://itschool.pl/szkolenia/web-development/ znalazłem kurs php dla początkujących. Trwa aż lub tylko 3 dni. Można ktoś zerknąć na program i powiedzieć mi czy się nada? Bo nie chcę niepotrzebnie tracić czasu i pieniędzy.
Awatar użytkownika
Arthi
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2015, 04:32:49
Lokalizacja: Żywiec
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Re: Kurs PHP

Post autor: Arthi »

Oczywiście że możesz nauczyć się go sam, wystarczą chęci i obszerna dokumentacja.
Od siebie na początek mogę polecić jedną z biblioteczek od KŚ (02/2011), tam jest schludnie opisana większość podstaw, może znajdziesz ją w PDF'ie:

Obrazek

Do tego, w ramach uzupełnienia dokumentacja ze strony php:
http://php.net/manual/en/
Awatar użytkownika
SławekSławomir
Posty: 74
Rejestracja: 17 lip 2015, 15:37:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Re: Kurs PHP

Post autor: SławekSławomir »

Sam możesz jak najbardziej. Ja studiowałem informatykę, a mimo tego nie miałem nic na temat PHP. Co prawda uczyłem się innych języków, większość nawet bardzo podobnych, np. C++, jednak nie zmienia to faktu, że PHP nauczyłem się w domu sam z tutoriali.
Siny79
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2015, 15:21:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Kurs PHP

Post autor: Siny79 »

A pamiętasz już z jakiś tutoriali ? Bo ja obecnie tylko robię przy grafice ale lepiej jakbym umiał i backend i fronted ;) co powiesz o tych kursach ze strony eduweb albo strefakursów ? W miarę są prawidłowe i ciekawe ? Bo też lubię się zawsze samemu uczyć z tutków.
ODPOWIEDZ