IPB - Pusta strona.

Wszystko o językach skryptowych takich jak PHP i Perl, serwerach WWW, CGI, bazach danych i języku SQL.
aniulka
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2014, 18:07:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

IPB - Pusta strona.

Post autor: aniulka »

Hej, mam jakiś dziwny problem z Oprogramowanie IPB , dodam że oprogramowanie jest oryginalne bo koleżanka kupiła na stronie twórcy i odkupiłam.

Więc tak jeśli chce zmodyfikować temat na forum poprzez funkcje Edytuj Temat i pojawia się biała strona , bez żadnego błędu po prostu nic nie ma. ( Jakby plików brakowało ). Drugi raz zauważyłam jak chciałam zmienić sobie awatar i to samo biała strona i nic nie widać..

Link do mojej strony : AForever.cba.pl

Byłam na innych forach i pisali że problem może stanowić Hosting .. ale ja nie zauważyłam jakiś spowolnień czy czegoś.. A poza tym Ten hosting jest prosty w obsłudze a nie jak kiedyś kupiłam na Home i nie wiedziałam za co sie złapać :s

Ślicznie proszę o pomoc, może wy coś wymyślicie.. Ja się podaje:x
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: IPB - Pusta strona.

Post autor: rkd77 »

Bardzo możliwe, że IPB wykorzystuje AJAX. I do jakiegoś zapytania dokleja się reklama, która psuje sens odpowiedzi. Można to zweryfikować wyłączając reklamę na stronie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
aniulka
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2014, 18:07:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: IPB - Pusta strona.

Post autor: aniulka »

Stronę miałam opłacić po 20.08 Ale nie wiem czy jest sens :/ Może najpierw opłace Sms-kiem a zaś zobaczę. A co do profilu to tam raczej reklam nie ma i też nie mogę zmienić bo jak kilkne w awatar to biały ekran :s .
-----

Chciałam dodać że jak biorę opcje edytuj ( Wtedy pojawia się pusta strona ) i link wygląda tak :

Kod: Zaznacz cały

http://aforever.cba.pl/index.php?/topic/2-nowe-forum/   
Może to jakiś błąd jest z wgranym plikiem ? Albo nie może plików odnaleźć ?
ODPOWIEDZ