Zakończyło się kopiowanie kont

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
onlyL
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:48:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Zakończyło się kopiowanie kont

Post autor: onlyL »

Witam,

Domeny z y0.pl nie działają moja stronka dziś nie działała dopiero dołożyłem domene na c0.pl zadziałała dlaczego? Będzie poprawka domen z y0.pl? moje forum www.zarzadzanie.y0.pl dziś awaryjnie www.zarzadzanie.c0.pl.

Pozdro,
pzn-wolomin
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2012, 00:01:07
Strona na CBA.pl: pzn-wolomin.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Zakończyło się kopiowanie kont

Post autor: pzn-wolomin »

Witam. Od kilku dni nie działa strona http://www.pzn-wolomin.cba.pl. Jak otworzyłem menadżera plików to mało zawału nie dostałem, zniknęły prawie wszystkie pliki html. Proszę o odtworzenie całej zawartości łącznie z układem plików, niektóre zostały przeniesione do folderu ze zdjęciami :-) Zawartość strony jest to praca z około 5 lat. Nie jestem w stanie odtworzyć całej zawartości a strona jest archiwum działania organizacji pożytku publicznego. Na razie wrzuciłem stronkę informującą o awarii. Proszę o pilną interwencję w tej sprawie.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Zakończyło się kopiowanie kont

Post autor: rkd77 »

pzn-wolomin, niestety nie mamy backupu dla zwykłych kont.
Ktoś miał dostęp do ftp na tym koncie i prawdopodobnie dodawał wirusowy kod do stron, a wykryty plik z wirusem jest kasowany. Przykro mi.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
pzn-wolomin
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2012, 00:01:07
Strona na CBA.pl: pzn-wolomin.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Zakończyło się kopiowanie kont

Post autor: pzn-wolomin »

Witam. Mam problem ze stroną www.pzn-wolomin.cba.pl. Kiedyś miałem problem z wirusem i przez to strona została zablokowana. Uporałem się z nim i odtworzyłem stronę, przez jakiś czas było wszystko OK. Teraz znowu jest problem wszystkie pliki strony są ale poza główną stroną reszta jest zablokowana. W swoich plikach znalazłem plik „showthread.php” to nie jest mój plik i nie bardzo wiem co to jest bo na php się jeszcze nie znam :-) Proszę o szybką interwencję bo ludzie i urzędy zaczynają mnie kląć że strona ciągle nie działa. Pozdrawiam
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Zakończyło się kopiowanie kont

Post autor: Venite »

To nie Twoja wina. Wszystkie strony z CBA są zablokowane przez przeglądarki i antywirusy. Trzeba to usunąć i sprostować. Jeśli masz jakieś forum, plik showthread.php odpowiada za wyświetlenie danego tematu na forum. Ale jeśli nie masz żadnego skryptu, to możesz go usunąć, oczywiscie zrób kopie zapasowe. Będą kląć bo nie wiadomo jak daleko to sięga i kiedy będzie odblokowane.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ