System płatnego zdjęcia reklamy

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1664x936

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: juice »

Przepraszam że nic nie piszę, ale jestem zajęty wprowadzaniem ostatnich poprawek...

Niestety wyszły również problemy natury formalnej a nie technicznej. Dużo czasu spędzamy wisząc na telefonach do urzędów itp.

*MAM NADZIEJĘ* że ta opcja wejdzie w tym tygodniu. Zakładam że urząd zrobi to co obiecał, ktoś inny napisze to co obiecał że napisze a mi się uda wszystko dokończyć.

Jeśli będzie obsunięcie to was poinformuję.

ogólnie opcja wejdzie na pewno, bo za dużo w to zainwestowaliśmy aby jej teraz nie wprowadzić.
to już naprawdę tylko kwestia dni, nie miesięcy, szczerze mówiąc ten wątek nie wygenerował ogromnego zainteresowania (3-4 strony odpowiedzi) dlatego nie fatygowałem się i go nie aktualizowałem aż tak często.
Awatar użytkownika
amon_24
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2011, 09:48:16
Lokalizacja: CWA
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: amon_24 »

LaY - no faktycznie rozwiałeś moje wątpliwości....(sarkazm) wolałbym jednak odpowiedź kogoś bardziej kompetentnego...

Proszę, nie piszcie mi ile lat korzystacie z usług cba.pl - to naprawdę mnie nie obchodzi i nie interesuje. A tak na marginesie, to macie jakieś bonusy za zachwalanie tego hostingu? A ja nic o tym nie wiem... Trochę krytyki wpływa zawsze mobilizująco... Ja również nie wątpię, w to, że usługa zostanie wprowadzona, ale po co pisać, że już teraz - skoro okaże się, że będzie to na wiosnę...

Może ja teraz coś wyjaśnię. Ja również korzystam już bardzo długo z cba.pl, jestem tak zadowolony z usług jakie świadczą, że nie miałem potrzeby uczestniczenia w życiu tego forum. Aż do tej chwili. Bo jeśli wprowadza się mnie w błąd, to nie jest to miłe i wypada wyjaśnienia.

Napiszę to bardziej obrazkowo (dla tych, którzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem). Zakładamy, że jest to forum jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego i będąc Adminem, zobowiązuję się do wpłacenia na Twoje konto 2tys zł, do końca tego tygodnia. Mijają dwa a pieniędzy jak nie masz, tak nie masz. No i co? Nie interesujesz się tą sprawą, nie piszesz z zapytaniem? Nie chcesz wiedzieć co się stało? Ja chciałbym uzyskać choćby informację o tym, że mają nieoczekiwane problemy ze stabilnością swojego systemu, z zabezpieczeniami itd, itp. A wiesz, że na świecie najcenniejszą rzeczą jak jest, to "informacja" i jej przepływ... a takie fora są jednym z nośników

w oczekiwaniu na rzetelną informację od któregoś z Adminów
amon_24



edit: juice - dziękuję za wyjaśnienie
I'll be back
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: DeaDriam »

juice

Czy zauważyłeś,że niektórzy nie łapią co piszesz..gorzej..plotą swoje 3 po 3 ..w kółko macieju ...może daj to co piszesz czerwonym kolorem w rozmiarach large + nawet wstaw w obrazki i wklej wykrzyknik z glittery...Oraz zaznacz Kim jesteś na cba.pl....Ewentualnie zawsze możesz dać wywiad do TVN-u i podać na forum godzinę transmisji..może wtedy..wiesz..no rozumiesz...
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1664x936

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: juice »

Niektórzy widzę są napaleni na tą opcję jak szczerbaty na suchary :)

i bardzo nas to cieszy, cierpliwości - pisałem na początku że wejdzie na pewno w 2011 roku i nic się nie zmienia

moim zdaniem wejdzie w nadchodzącym tygodniu, ale naprawdę zależy to od wielu różnych czynników. w każdym razie wiedzcie że 'coś się dzieje' ;) w tej kwestii i jest wręcz na ukończeniu.

od podawania 100% konkretnych terminów gwarantowanych sądownie i w ogóle się powstrzymam

amon_24 - Bardzo wiele gier/programów i patchów do nich ma przesunięcia (bardzo dużych i poważnych firm) i często wygląda to równie 'nieprofesjonalnie', jakbyś pochodził po forach tych firm to byś się przekonał. Chodzi o to, że bardzo ciężko jest precyzyjnie coś przewidzieć w IT (zbyt wiele zmiennych), ale kompletne milczenie i nieinformowanie użytkowników o nadchodzącej nowej opcji, też nie jest ok.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mobile

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: Venite »

Amon24, była najpierw ankieta, potem ten temat po to, by się zapytać użytkowników czy chcą takiej opcji. Ty masz problemy ze zrozumieniem - ten temat informuje o wynikach ankiety, że taka opcja ZOSTANIE WPROWADZONA, i jak to będzie wyglądało. Zanim wysuniesz coś w moją stronę, spójrz na siebie i czytaj cały temat - nie jego wyrywki, bo Twoje kąśliwe uwagi świadczą źle tylko i wyłącznie o Tobie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Loukas
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2010, 19:34:24
Strona na CBA.pl: dstp.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x600

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: Loukas »

I ja uważam, że ta sytuacja nie świadczy dobrze o administracji. Rozumiem wszystko, łącznie z ograniczonymi możliwościami, kłodami rzucanymi pod nogi przez urzędy i ogólną podatnością sektora na nieprzewidywane opóźnienia. Niemniej, przy świadomości tych okoliczności, ktoś jednak podał tu konkretny termin, jak sądzę chcąc 'rzucić ochłap' czekającym ludziom. Tego się robić nie powinno, bo świadczy to o tym, że to obsługa jest 'w gorącej wodzie kompana'. Teraz ton jej wypowiedzi stał się bardziej wyważony, i dobrze. Byle faktycznie wszystko poszło już gładko.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1760x990

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: juice »

jakiś czas temu napisałem, cytuję:
opcja płatnego zdjęcia reklamy powinna pojawić się w panelu jeszcze w tym tygodniu, lub na początku następnego
moja wypowiedź z dzisiaj, że "moim zdaniem[...]" nie jest ani mniej ani więcej wyważona, tylko dokładnie tak samo.

zakładam że wasza czepliwość wynika z dużego zainteresowania usługą. jeśli tak jest, bardzo mnie to cieszy i zapewniam Was, że robimy wszystko aby to weszło jak najszybciej.

jedyne co gwarantowałem i gwarantuję na 100% to 2011 i z tego mnie możecie 'rozliczać' ;)

nie ma co już o tym dyskutować, pojawię się ponownie jak będę coś wiedział konkretnie.
Awatar użytkownika
amon_24
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2011, 09:48:16
Lokalizacja: CWA
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: amon_24 »

Jeszcze raz chciałem podziękować juice za odpowiedź, w zupełności mi wystarcza, macie problemy formalne, ja to rozumiem i szanuję Waszą pracę w tym kierunku. Może moje pytanie było sformułowane trochę nie tak jak powinno, ale to tylko ze względu na to, że chciałem zainteresowania tematem. Niemniej jednak, informacja napisana przez Admina, że jego zdaniem usługa wejdzie po 20 października (do końca tygodnia) w pewnym sensie zobowiązuje. Tak się składa, że byłem moderatorem pewnego forum. Wydaje mi się nawet, że było trochę bardziej rozbudowane. Mieliśmy również problemy takiego typu jak opisane wyżej. Jednakże, umieliśmy poinformować co do dnia i godziny, kiedy rozpocznie się i zakończy aktualizacja serwerów, kiedy zostaną wprowadzone ogromne zmiany całego systemu. Widocznie można. Najprawdopodobniej nie czytamy tych samych forów. Wypowiedź o „szczerbatym” pozostawię bez komentarza. Już wiem wszystko co chciałem wiedzieć. Efekt zainteresowania tematem osiągnąłem. Tak więc czekam na dalsze informacje.



Prawdopodobnie co niektórzy z Was mogą poczuć się urażeni po tym co napiszę, ale ktoś czasem musi się poświęcić. Jestem świadom konsekwencji. Zadałem proste pytajnie, co się dzieje z tą usługą? bo coś się zrobiło cicho (może trochę bardziej dosadnie to napisałem). Chodziło mi tylko o odpowiedź, taką jaką udzielił mi juice. Wy natomiast opowiadacie mi jakieś dziwne historie. Zapytać się nie można? Świerzynka taka jak ja nie może się odezwać? No wiem, stare wygi tego forum muszą się popisać i odpowiedzieć coś, choć nie mają do tego potrzebnych informacji i kompetencji…

Venite - tak się składa, że jest to dział ogłoszeń a nie dział wyników ankiet, tu mamy otrzymywać informacje o nowościach i wprowadzanych zmianach, oraz o ich terminach. O czym Ty piszesz. Zastanów się! Żyj dalej w Swojej abstrakcji.
matpol - Twoja ostatnia wypowiedź nie wnosi nic do tematu, jest tylko niepotrzebną uwagą, która w dziale ogłoszeń nie powinna mieć miejsca (ja chociaż w tym poście podziękowałem Adminowi za wyjaśnienie). Mała czcionka - wstydzisz się tego co piszesz?

Chyba co niektórym podniosłem ciśnienie. Jak jesteście starsi, to musicie na siebie uważać. Ale spójrzcie na to z innej, dobrej strony. Rozgorzała dyskusja, możecie sobie popisać, nabijać liczbę postów, zaoszczędzicie na kawie. Heh, a ja mam z Was ubaw!
Widzę również, że wchodzenie w tylną część ciała i toczenie ogromnych beczek pełnych wazeliny, to powszechne praktyki starych wyjadaczy tego forum... Fajnie. Gratuluję pomysłu!

Loukas - oooo i nie jestem już osamotniony :D



z wyrazami szacunku
amon_24
I'll be back
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: Venite »

amon_24 pisze: Venite - tak się składa, że jest to dział ogłoszeń a nie dział wyników ankiet, tu mamy otrzymywać informacje o nowościach i wprowadzanych zmianach, oraz o ich terminach. O czym Ty piszesz. Zastanów się! Żyj dalej w Swojej abstrakcji.

Mam zbyt niskie ciśnienie więc nawet wskazane.
Zapraszam do tematu: http://cba.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=18162
Ten temat jest jego kontynuacją i jednocześnie odpowiedzią na Twoje pytanie -
Skoro opcja taka pojawi się jak system będzie gotowy, to jaki sens jest pisać, że pojawi się za kilka dni, równie dobrze można by napisać, że za pół roku....
Ten temat informuje, że ankieta została rozpatrzona i taka opcja się pojawi - cytuję wypowiedź Juice'a -
Jeszcze w tym roku, mam nawet nadzieję że pod koniec lata, ruszy system płatnego zdejmowania reklam.
Jeszcze w tym roku. A nadzieja to nie jest fakt dokonany i nie jest to obietnica.
Poinformowano nas, że nasze prośby i ankieta zostały rozpatrzone pozytywnie.
Ok, nie poszło jak myśleli - a łatwo jest się określić, gdy urząd płata figle? Nie sądzę.

Juice mówił o ewentualnych poślizgach - przeczytaj jeszcze raz, na spokojnie, cały temat, a nie jego wyrywki. Nie świadczy to w żaden sposób o niekompetencji admina, a wszyscy poza tym wiemy, jakie są urzędy (tutaj komentarz pominę ;)), bo to nie zależy od niego, on tylko stara się to doprowadzić do końca. Juice spodziewał się że się uda, ale się nie udało - wiadomo, że jak na razie nie ma odzewu, to coś się dzieje i nie trzeba nic wyjaśniać, tylko wziąć to na czysty rozum, prawda?

A poza tym, zwracanie uwagi Administracji że cytuję - "Bo jeśli wprowadza się mnie w błąd, to nie jest to miłe", jest tutaj co najmniej niestosowne z Twojej strony.

Pisałeś że niech nie robią nadziei - to ma być potwierdzenie że to zostanie wprowadzone, to nie jest robienie nadziei. Nie muszą tego robić, a i tak starają się bardzo mocno nam pomagać.

Obrazowo, dają Ci co mogą, a Ty zamiast spokojnie poczekać (miesiąc obsuwy to ok, rozumiem wtedy zniecierpliwienie), jeszcze narzekasz, mimo, że to wszystko masz za darmo. Nie będę się pytał czy Ci nie wstyd, bo nie mnie to osądzać, ale tak to trochę wygląda w mojej opinii.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: DeaDriam »

amon_24 pisze: matpol - Twoja ostatnia wypowiedź nie wnosi nic do tematu, jest tylko niepotrzebną uwagą, która w dziale ogłoszeń nie powinna mieć miejsca (ja chociaż w tym poście podziękowałem Adminowi za wyjaśnienie). Mała czcionka - wstydzisz się tego co piszesz?
zabolało? i słusznie...! Juz Ci napisano że...nie potrafisz czytać logicznie..więc...zbędne moje dalsze dyskutowanie do ciebie...
Wszystko co piszesz to nic innego tylko zwykły bełkot..dla którego szkoda czasu i ..zachodu...

Z mojej strony Fine i mam głęboko gdzieś to co piszesz pijąc w moim kierunku(prowokuj sobie dzieci sołtysa gdzieś na wsi,choć wątpie aby sie dały..)

i Ty @Venite ..tez sobie daj na luz...do tego użytkownika,szkoda opuszków palców na pisanie bo to i tak nic nie da..łapiesz..?.Kogoś mi przypomina..a Tobie..? :devil: (przemilcz.tak dla jaj ) rozumiesz świerzynka=świeżynka ..chyba ze wolisz abstrakcje... :lol2:

PS.@Venite..gdzie kupujesz wazeline..bo chyba przepłacam w hurtowni w tepsie(daj znać na PW) :lol2:
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: juice »

prosiłbym o spokój, temat zamykam do czasu gdy będę coś więcej wiedział (inaczej to będzie jedna wielka kłótnia)

tego typu wymiana zdań nie wnosi nic do tematu

otworzę, jak będą nowe informacje.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: juice »

niestety jeszcze nie skończyliśmy, ale to już naprawdę kwestia dni a nie tygodni

nic nie obiecuję, będzie jak będzie

z 95% przeszło do 99%

spróbuję to wprowadzić w pon. albo wt. ale jeśli znowu coś wyskoczy niespodziewanego to ...
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: juice »

opcja wejdzie dzisiaj
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: Venite »

Na prawdę bardzo fajnie, zobaczymy też ceny? (:
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Re: System płatnego zdjęcia reklamy

Post autor: juice »

weszło :)

macie w Panelu opcję Zdejmij reklamy, ceny są następujące:
PŁATNOŚĆ KARTA / PRZELEW

AKTYWACJA + TRANSFER

4.90 PLN za 30 dni 5GB
13.90 PLN za 90 dni 15GB
26.90 PLN za 180 dni 30GB
49.90 PLN za 360 dni 60GB


TYLKO TRANSFER

5.00 PLN za 5GB
15.00 PLN za 15GB
30.00 PLN za 30GB
60.00 PLN za 60GB



PŁATNOŚĆ SMS:

AKTYWACJA + TRANSFER

8.61 PLN za 30 dni 5 GB
23.37 PLN za 90 dni 15 GB


TYLKO TRANSFER

8.61 PLN za 5 GB
23.37 PLN za 15 GB


ceny są z VAT

ceny aktywacja + transfer są cenami promocyjnymi.
Zablokowany