problemy...

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
Zablokowany
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

problemy...

Post autor: juice »

Witam,

zmiana providera okazała się o wiele trudniejsza niż sądziłem. przysłano nam inny zasilacz niż zamówiliśmy i mieliśmy ogromny problem z dostaniem odpowiedniego w Polsce. Bardzo mi przykro, że tak długo nie było CBA, jedynie co mogę powiedzieć, to że uprzedzałem że będą problemy.

Aktualnie serwer stoi w o wiele lepszej serwerowni, z szybszym łączem itd.

Co prawda, aktualnie ruch z TPSA idzie jakimś wolnym łączem (podejrzewam że to błąd w konfiguracji), , ale użytkownicy neostrady mogą być pewni, że tak wolno jak teraz to nie będzie na pewno.

Ping spadł z 60 ms do 10 ms, więc jeśli o to chodzi jest super. Natomiast samo ładowanie się stron jest tragiczne (wiem, bo sam mam neostradę), dlatego to jest naszym aktualnym priorytetem.

użytkownicy nie-tpsa zapewne mają normalne prędkości ściągania.

Pzepraszam ponownie za zastój, ale był konieczny niestety. Przypominam, że poprzedni provider zmienił warunki finansowe na bardzo niekorzystne i musiałem się stamtąd wynieść.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

już powinno zasuwać, niestety to tylko testy, aż do wtorku, wtedy ustalimy jaki limit dla CBA powinniśmy zastosować żeby dobrze działało, ale i żeby nas było na to stać
duzatruskawa
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2008, 13:21:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Awaria.

Post autor: duzatruskawa »

Witam wszystkich.
Wiem że to nie ten temat ale nazwa po części pasuje. Piszę tutaj tylko dla tego że tamten temat ma: "Brak nowych postów [ Zablokowany ]", czyli brak możliwości zadania pytania odnośnie nurtującej mnie sprawy. Chodzi o konta na cba.pl. Była awaria i konta nie były dostępne. Teraz już wszystko działa, konta są ok, ale ich treść nie do końca się zgadza, a dokładniej nic na nim nie mam. Miałem portal i forum.


Moje pytanie polega na tym:
"Czy będą również przywrócone materiały umieszczone na naszych kontach?"
Pytam bo są osoby mające swoje pliki backup`a i wówczas nie ma żadnego problemu, ale są też osoby, które za bardzo zaufały niezawodności serwera i nie robiły takich rzeczy.


Z góry wielkie thx za rozważenie mojego problemu...
arlid
Posty: 20
Rejestracja: 04 lut 2008, 18:34:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: arlid »

Nic wielkiego się nie stało - awaria nie trwała zbyt długo. Mam tylko pytanie. Na Forum krążą opinie o przywróceniu backupu z wczoraj lub przedwczoraj - ja swoja stronę przywróciłem sam i jeżeli dogram jakieś pliki a Wy przywrócicie stronę to ona powróci do starego stanu - czy można tego uniknąć?
kobikowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2007, 13:42:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Poczta!

Post autor: kobikowy »

a ja mam problem z poczta, po pierwsze nie chce mi sie w ogóle moje konto włączyć, wiec nie jest fajnie;/ mam nadzieję, że to chwilowe i spokojnie będę mógł z niego korzystac, oczywiście posiadając wszystkie wiadomości, wczesniej na nich zapisane;)
Zablokowany