Atak ddos

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
reniap
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2012, 12:31:31
Strona na CBA.pl: www.lagoonfm.eu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Atak ddos

Post autor: reniap »

No szlak mnie trafi, bo jak tylko coś zacznę robić to mi wywala i nie idzie dokończyć, jak długo to potrwa???
:( :( :( :( :(

Renata
Radio Lagoonfm
www.lagoonfm.eu
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Re: Atak ddos

Post autor: juice »

od godz. 14-15 nie ma problemów, a przynajmniej ja nic o nich nie wiem, chociaż niektóre serwery DNS mogą różnie działać

strona podana powyżej pojawia mi się

jeśli chodzi o poprzednie problemy to wyjaśnilismy powyżej, mamy nadzieję że się nie pojawią
Arthir
Posty: 14
Rejestracja: 09 lis 2012, 18:31:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Atak ddos

Post autor: Arthir »

@renia

Problem będzie tkwił u ciebie, jeśli chcesz zobaczyć jak działa hosting to odwiedź stronę PiotraGRD, http://cba.grd.net.pl/monitor/ ja nie zauważyłem od 14-15 żadnych problemów, hosting działa jak w zegarku.
Awatar użytkownika
przedszkoletrzebinia
Posty: 156
Rejestracja: 09 paź 2011, 17:48:40
Strona na CBA.pl: http://przedszkoletrzebinia.cba.pl/
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Atak ddos

Post autor: przedszkoletrzebinia »

Czy bay napewno jest już wszystko Ok?, strona ładuję się znowu długo, do tego spotkało mnie to:
-otwieram stronę i
Obrazek
-jak się załadowała w końcu to:
Obrazek
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Re: Atak ddos

Post autor: juice »

Twoja strona umnie działa prawidłowo

na monitorze serwera, prowadzonym przez PiotrGRD (niezależne źródło) też widać że nie ma problemów:

cba.grd.net.pl/monitor/
szkody.info
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2012, 10:28:53
Strona na CBA.pl: www.szkody.info
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: Atak ddos

Post autor: szkody.info »

ostatnio cba pada coraz częściej nie chcę zmieniać serwera choć mam nawet już zakupiony, ale nie chce mi się przenosić wszystkiego, ja mogę zapłacić nawet więcej niech tylko będzie troszeczkę bardziej szybszy i stabilny mam raptek 100 uu dziennie, zdjęte reklamy. Czy mogę zrobić coś aby poprawić pracę serwera? Co kupić?

p.s wczoraj wieczorem, całą noc i do rannych godzin też była awaria?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Atak ddos

Post autor: Venite »

To u Ciebie musi coś się dziać. CBA pada niezwykle rzadko, wcale nie jest to "częściej", a atak DDOS nie jest zależny i jeśli ktoś zaDDOSuje Twój serwer, to bądź pewny, że padnie on nawet szybciej od tego z CBA, gdzie poradzono sobie naprawdę nieźle.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy coś dzieje się z CBA czy jest to "u Ciebie", zawsze możesz zobaczyć tutaj: http://cba.grd.net.pl/monitor/

Jest to niezależny monitoring prowadzony przez PiotrGRD, prowadzi on również monitoringi innych hostingów, jest więc dość obiektywnie, myślę :)

Z logów monitoringu wynika, że wszystko było i jest jak najbardziej w porządku. "Coś" z winy CBA dzieje się naprawdę rzadko.

Oczywiście czasem zdarza się zmułka, jak wszędzie zresztą, jednak również jest to rzadkość i nie powoduje awarii, a jedynie wydłużenie czasu ładowania się strony. Czasem dłuższe czasy uzyskiwania odpowiedzi leżą po stronie serwera monitorującego, a nie CBA, tak więc różnie to bywa. Generalnie, myślę, że o jakość usług CBA nie ma co się martwić.

Wystarczy spojrzeć na inny "darmowy" host... No nie wiem, jak Wy, ale ja zostaję tutaj. :D

http://yoyo.grd.net.pl/monitor/
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany