www.mojefraktale.cba.pl - co dodac/zmienic?

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Artur532
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:44:15
Strona na CBA.pl: mojefraktale.cba.pl
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

www.mojefraktale.cba.pl - co dodac/zmienic?

Post autor: Artur532 »

Oto moja strona: http://www.mojefraktale.cba.pl
Jest to moja pierwsza strona stworzona na poważnie. Jest też zaprogramowana od zera przeze mnie. Według mojej rodziny strona jest ok, ale nie wiem czy ta opinia wynika z tego, że to moja rodzina, czy jest tak naprawdę :wink:. W związku z tym proszę forumowiczów o opinię oraz pomysły na ulepszenie strony.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: www.mojefraktale.cba.pl - co dodac/zmienic?

Post autor: Urlich »

hm..brak polskiej czcionki ,aż nadto rzuca sie w oczy
ten licznik za wielki to powiem odrazu
nie no fakt brawa za to ze to własne,mało dziś sie spotyka ludzi co tworzą coś
ja również staram sie ,ale...przerabiam juz to co jest gotowe (jak na stronie w podpisie)
ale wracając do tematu,jakieś skromne logo zdałoby sie odznaczające całosć szablonu
Polska czcionka to ważne ,wiesz gżegżółka + notepad i swoje sie zrobi :)

wstrzymam sie z oceną ,bo nie wiem jaką dać chce sie dać 10/10 bo to własna praca i pomysł,
ale są błędy ;5/10 to za mało ,więc wnioski wysuń sam :)

Pozdrawiam
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Artur532
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:44:15
Strona na CBA.pl: mojefraktale.cba.pl
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Re: www.mojefraktale.cba.pl - co dodac/zmienic?

Post autor: Artur532 »

Polskie znaki poprawione. Na początku robienia strony nie udało mi się znaleźć działającego sposobu na wyświetlanie polskich znaków na stronie, więc odłożyłem to na później - i oczywiście kompletnie o tym zapomniałem :( . Liczniki w ankiecie zmniejszyłem.
ale wracając do tematu,jakieś skromne logo zdałoby sie odznaczające całosć szablonu
Możesz trochę jaśniej, bo nie wiem czy to krytyka, rada czy komplement :lol:

P.S. Dzięki za natychmiastową odpowiedź.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: www.mojefraktale.cba.pl - co dodac/zmienic?

Post autor: Urlich »

Artur532 pisze: Możesz trochę jaśniej, bo nie wiem czy to krytyka, rada czy komplement
Mówiąc o logo to taka moja mała rada
Ono oddzieli całośc treści od wszystkiego i bedzie wskazywać na tematykę portalu
nie duże,małe ładne nie ordynarne logo np z lewej strony a pod nim tytuł i slogan małymi literkami , wg. mnie ogromne banery to przesada
ten tytuł Moje fraktale....okropnie to wygląda i nie profes,litery grube..no pomyśl sam..
ale ok ,ok..spoko wiem ,pracujesz nad tym i testujesz...jasne ,co nagle to po diable.. :)
(powiem,że ja to zaprzestałem z logami,banerami-wstawiam reklamę jak się da :mrgreen: )
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Artur532
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:44:15
Strona na CBA.pl: mojefraktale.cba.pl
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Re: www.mojefraktale.cba.pl - co dodac/zmienic?

Post autor: Artur532 »

Ok, w najbliższym czasie postaram się zrobić nowe logo. Dzięki za radę.
ODPOWIEDZ