www.dolinawkry.c0.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Magda1982
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2013, 16:51:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

www.dolinawkry.c0.pl

Post autor: Magda1982 »

Bardzo proszę o ocenę mojej strony "Dolina Wkry - miejsce magiczne" znajdującej się pod adresem www.dolinawkry.c0.pl Wszystkie opinie są dla mnie bardzo cenne.

Grafikę strony zrobiłam w GIMPI-e, kod napisałm w darmowym edytorze html NotH.
Pisząc treść korzystałam wyłącznie z książek i archiwalnych czasopism (uważam te źródła za bardziej rzetelne od internetu).

W przyszłości planuję zrobienie na stronie głównej interaktywnej mapy doliny Wkry, z której ikonki poszczególnych ciekawych miejsc jako linki prowadziłyby na podstrony, na których znajdowałby się ich opis. Na stronie głównej chciałabym umieścić również krótki opis rzeki Wkry, ponieważ nie jest to rzeka powszechnie znana.

Z góry dziękuję za ocenę mojej strony i każdą konstruktywną krytykę.
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: www.dolinawkry.c0.pl

Post autor: DeaDriam »

Bardzo świetnie wykonana strona
Gdy ją zobaczyłem..zachwyciłem się,tak rzadko dziś można spotkać w internecie strony wykonane własnoręcznie..a Twoja to rzekłbym unikat

Moje szczere uznania dla Ciebie
Nie oceniam ,bo brak mi skali na plusie :D
Śliczna stronka i bardzo estetycznie wykonana "Tak trzymaj"

do księgi gości spróbowałbym dodać Captcha
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: www.dolinawkry.c0.pl

Post autor: Venite »

Popieram matpola - brak jakiejkolwiek Captchy w ks. gości może przysporzyć Ci problemów.

Poza tym, strona jak dla mnie 10/10. Pięknie wykonana, działa szybko, aż miło się patrzy. Takie powinny być strony - gdzie sam wygląd, bez patrzenia na treść - i tak zachęca do poruszania się po stronie. :)

Obrazek tła na "księdze gości" ma około 719kb. Przy obciążeniu serwera lub słabszym łączu może się chwile ładować - polecam zmniejszyć Ci trochę jego jakość (np. jpeg o jakości 80% - powinien wystarczyć) - rozmiar znacząco się zmniejszy (do ok. 400kb), bez specjalnej utraty jakości. Natomiast nieźle pomyślana rozdzielczość - 1600x1200 wystarczy, choć dzisiaj niektórzy mają już ekrany HD.

Bardzo podoba mi się również skrypt zoom'a po najechaniu na obrazek. To jest po prostu świetne - skąd wytrzasnęłaś? Czy może wkład własny? ;)

Galeria zdjęć natomiast bardzo schludna i intuicyjna. Choćbym chciał się do czegoś przyczepić, po prostu nie mogę.
Ode mnie gratulacje i... Teraz tylko zadbaj o wizyty :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Magda1982
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2013, 16:51:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: www.dolinawkry.c0.pl

Post autor: Magda1982 »

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie dotyczące mojej strony. Szczególnie cenne były dla mnie uwagi dotyczące niedociągnieć w księdze gości - będę starała się je usunąć.

Cieszę się i jest mi niezmiernie miło, że strona się podobała i została tak dobrze oceniona, zwłaszcza, że jest to pierwsza zrobiona przeze mnie strona. To, że spotkała się z tak przychylnym przyjęciem motywuje mnie do dalszej nauki i rozwijania moich umiejętności. :)

Skrypt zooma ściągnęłam ze strony http://www.dynamicdrive.com - można na niej znaleźć również wiele innych efektownych skryptów. Zooma widziałam na stronach sklepów internetowych, tak aby klient mógł dokładnie obejrzeć przedmiot, który chce kupić. Uznałam, że świetnie sprawdzi się także do prezentacji starych pocztówek na mojej stronie.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa i zapraszam do odwiedzania mojej strony.
ODPOWIEDZ