Witam Wszystkim

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Qari
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2005, 13:33:23
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Witam Wszystkim

Post autor: Qari »

Witam jestem tu nowy jak widac dopiero pierwszy mój post wiec sie przywitak i chciałem zaprosic na moją stronke moze nie jest az tak super ale zawsze to cos :)

Adres: www.qari.cba.pl - kto lubi grafikę, sms, darmowe rzeczy do waszych stron to zapraszam ( ramowe rzeczy jeszcze buduję mam nadzieje ze szybko skonczę) Pozdrawiam

Pozdrawiam Admina za super serwer :)

Jezeli są jakies pytania to zawsze jestem pod gg 62504 lub skype qari_polska Miłego Dnia
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Post autor: olek »

strona nawet fajna, jeszcze sporo w jest działów w budowie, trochę szersza jakby była, ale jak kto lubi, 9/10
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
Awatar użytkownika
snajperpl
Posty: 11
Rejestracja: 03 lip 2005, 18:24:34
Lokalizacja: Szczecinek
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: snajperpl »

Strona fajna 8) ale moglaby byc troszeczke szersza tak jak olek mowi 8)
dr_NO
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2005, 16:59:53
Lokalizacja: mad des!gners
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: dr_NO »

Dobra przejrzysta strona, gratulacje ;)
mad des!gners :: JO!N US
Obrazek
Qari
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2005, 13:33:23
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: Qari »

dzieki zastanawiam się nad modyfikacją i powiekszeniu i dodaniu menu po prawej stronie ale się jeszcze wacham zobacze jak to wyjdzie
lokal_puc_klub
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2005, 14:21:24
Płeć: Niewybrana

Post autor: lokal_puc_klub »

halo, opinia laika:
strona graficznie jest przynudnawa, bez życia.
Menu po lewj stronie mogłoby sie rozwijać na podmenu (oczywiście jeżeli takowe jest)
Podobają mi się twoje przeszłe prace.
W ciągu 2 m-cy mam zamiar otworzyć mały sklepik internetowy a może nawet 2. Kto wie, może się do ciebie wcześniej odezwę. Pozdrawiam
Qari
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2005, 13:33:23
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: Qari »

---------- 15:26 23.07.2005 ----------

ta strona dopiero powstała na obecną chwile robie modyfikowaną wersje strony ktora bedzie wieksza szersza i wiecej bedzie miała w sobie rzeczy i moich projektów bedzie wiecej lecz z braku czasu powoli robie stronę mam nadzieje ze do konca przyszłego tygodnia nowa wersja stanie na miejscu starej :) a menu rozwijane nie jest ciekawe tak ja uwazam wiec dałem takie jakie zrobiłem pozdrawiam

---------- 08:35 25.07.2005 ----------

no i udostepniłem nową wersje lecz jeszcze z braku czasu nie zrobiłem kilku działów ale za kilka dni powinno działac juz wszystko
ODPOWIEDZ