Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Awatar użytkownika
esbe
Posty: 30
Rejestracja: 27 kwie 2011, 20:56:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: esbe »

Wartość tematu strony- interesujacy. Jestem ignorantem jezeli chodzi o gry i chetnie w jednym miejscu dowiedzialbym sie o co chodzi z tym wiedzminem.

Zawartość merytoryczna - dla mnie trudna do oceny bo nie znam tematu.

Szata graficzna i powiazanie z tematem - byloby bardzo dobrze gdyby nie wiazalo sie to z fatalnym ulozeniem tresci na stronie. 1-2 screeny bylyby calkiem usprawiedlione, natomiast jezeli zobaczenie pierwszej strony startowej zajmuje mi 6,5 ekranu to myszka zdechnie mi nim obejrze wszystko i odechciewa mi sie brnac dalej. Opisywanie ilustracji nad lub pod nimi jest rozwiazaniem ogolnie zlym, nalezy to robic - obok. Ty nie masz jak tego zrobic bo screeny sa za duze i chyba zalezy ci na stronie-stonodze.

Dlaczego cala strona startowa zajmuje dodatkowych 6 podstron? Wystarczyloby odpowiednio pogrupowac artykuly, zbudowac madre menu a byloby zupelnie inaczej. Nikt wtedy by sie nie czepial duzej czcionki. W tej chwili tresc jest rozrzucona na stronie bez ladu i skladu.

Mimo wlozonej duzej pracy autora to strona jest archaiczna. Autor robil strone w 21. wieku a przypomina ona produkcje z ubieglego wieku. Ewentualna jej rozbudowa spowoduje coraz wiekszy misz-masz az sam autor straci nad nia kontrole. Brakuje niewiele aby bylo inaczej.


ogólna ocena-5/10
Szanowni Autorzy stron,
Doradcy wmawiaja wam tutaj, ze od doskonalosci dzieli was 5px w jedna albo w druga strone albo inny kolor tla! Prawda jest taka, ze od tego zeby chocby pokazac strone bez obciachu dzieli was BRAK CELU STRONY, KONCEPCJI, POMYSLU, ELEMENTARNEJ ZNAJOMOSCI TEJ ROBOTY. 90% z was nigdy tego nie zrozumie.
Awatar użytkownika
beatka
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2011, 04:14:37
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: beatka »

stronki o wiedzminach som bardzo potrzebne. To jest cudne że wiedzmin ma 6ekranów długości a myszka wcale nie zdycha, ten esbek się nie zna. Moj tata mówi, że oni zawsze się spieszom bo tylko śledzą ludzi. jak dla mnie to było by dobrze zeby bylo wiecęj fotografi, bo lubie na niego patrzeć i patrzeć. wiedmin wcale nie jest taki stary i nie pochodzi od tamtego wieku, jest bardzo świeży. Ja daję 10 głosów i moja koleżanka tez 10.
Awatar użytkownika
Hax00reQ
Posty: 164
Rejestracja: 16 mar 2011, 11:34:46
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini mobile 240x274

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Hax00reQ »

a ja jestem pewien że beatka to 2 konto zalozyciela :p zrobilo mu sie glupio oraz nie wytrzymal krytyki i sam sobie dal opinie . ,,som'' hehehe ten ktos ma mniej lat niz 14 napewno ;d ocena strony 2/10
jaką wiedzę osiągnąłem w tym roku ?
Napisałem
- Keyloggera ( Delphi 7 )
- AutoKlika w ( Delphi 7 )
- Strony W cba :
www.rapmaniak.cba.pl ( OFF )
www.metin2servgame.pl ( OFF )
www.explorernet.cba.pl ( ON )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pomagam Na PW Lub GG w profilu
Wezyr
Posty: 21
Rejestracja: 06 cze 2010, 13:06:17
Strona na CBA.pl: http://bialywilk.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Wezyr »

Hax00reQ jeżeli twoja wypowiedź miała być żartem, to raczej ci nie wyszło. Proszę o ponowną ocenę strony... Wprowadziłem nieco zmian w serwisie i stronka ruszyła na nowo.

http://www.bialywilk.c0.pl/
ODPOWIEDZ