Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Wezyr
Posty: 21
Rejestracja: 06 cze 2010, 13:06:17
Strona na CBA.pl: http://bialywilk.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Wezyr »

Witam serdecznie.

Prosiłbym o ocenę nowej odsłony serwisu Biały Wilk. Wcześniej strona zbudowana była na PHP Fusion 7. Uwagi dotyczące funkcjonalności, wyglądu oraz treści strony będą bardzo mile widziane. Piszcie co trzeba poprawić, dodać lub usunąć.

Strona serwisu oparta jest na Cms'ie Joomla 1.5. Templatka- Brander

Adres serwisu- http://bialywilk.c0.pl

Pozdrawiam
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Urlich »

Te Screeny odrazu na starcie to hipnoza?(bez urazy)ale przesadziłeś
Czcionka w menu jesy ogromniasta i rozwala stronę
Ogólnie czcionka jest nieefektowna włącznie z tą ankietą o czcionce wielkości Himalajów

Forum to samo czcionka jak wyżej "Himalaje"
Sorry jak dla mnie "Odpycha wygląd" na pierwszy ogien zraziły mnie te screeny

Ocena? wstrzymam sie



Reklama i współpraca ma dobrą czcionkę oprócz końcówki

Kod: Zaznacz cały

Jeżeli jesteś zainteresowany ścisłą współpracą z 
Naszym serwisem....... 
za gruba
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Wezyr
Posty: 21
Rejestracja: 06 cze 2010, 13:06:17
Strona na CBA.pl: http://bialywilk.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Wezyr »

Kwestia gustu. Dzięki za ocenę proszę o dalsze.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Urlich »

to nie kwesta gustu ;stronkę robi sie dla siebie,ale i dla ludzi
to tak jak z mieszkaniem masz je dla siebie a jego wygląd przyciąga wzrok ,porządek to podstawa .Pomyśl jak zachowałbys sie widząc na pierwszym stopniu zawinięty róg chodnika,tak właśnie wyglądają te screeny,inna opcja to czcionka wielkości grochu rzucająca sie pod nogi..i powodująca zamieszanie we wzroku
..przemyśl to..I zastanów sie co Ci również przeszkadza i powoduje długie ładowanie sie strony.
Joomla to kombajn(a wierz mi używałem i używam od dobrych kilkuuuu lat) i prędzej czy póżniej nie odpłaci sie za swój wysiłek

Powodzenia :wink:
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Wezyr
Posty: 21
Rejestracja: 06 cze 2010, 13:06:17
Strona na CBA.pl: http://bialywilk.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Wezyr »

To co jednym się podoba innym wcale nie musi. Ja oraz inni którzy oceniali już moją stronę nie uważali akurat wielkości czcionki oraz pokazu screenów za minus, wręcz przeciwnie. Dlatego napisałem Ci iż jest to kwestia gustu. Nie róbmy off topu, napisałeś już swą opinię, a ja ją przyjąłem do wiadomości. Jeżeli więcej osób będzie na to narzekać wezmę to pod uwagę. Czekam na dalsze oceny.

Pozdrawiam
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Urlich »

jasne że rzecz gustu zwłaszcza jak sie klinie F 11,
Obrazek

jak na screnie,jakby sie komuś nie chciało wchodzić to widać,ale to kwestia gustu
nie potrzebnie sie denerwujesz,
jak ktoś chce oceny to ma ocene,a Ty zaczynasz tu nerwówkę w literki wstawiać,bo nie po Twojej myśli stronę oceniłem
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Wezyr
Posty: 21
Rejestracja: 06 cze 2010, 13:06:17
Strona na CBA.pl: http://bialywilk.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Wezyr »

Nie zrozumieliśmy się chyba mistrzu. Podziękowałem ci za ocenę i wcale się nie denerwuję :) Jak chcesz jeszcze raz podziękuję- Dziękuję ci drogi użytkowniku za twoją ocenę, została ona przeze mnie przyjęta z całym szacunkiem :) Się tak nie spinaj tylko dlatego że mam inne zdanie niż ty.

Pozdrawiam
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Urlich »

Wezyr pisze: Się tak nie spinaj tylko dlatego że mam inne zdanie niż ty.
Ja sie nie spinam i nie jestem mistrzem( samo nazwanie mnie mistrzu już mówi jak sie na mnie wściekłeś,więc pomińmy komu tu sie krew wzburzyła,nie umiesz znosic krytyki),ja tylko odpowiadam na Twoją nerwówkę i podziękowanie mi nie potrzebne,Pokazałem stronę 9 moim znajomym znają sie na sprawie,mają to samo zdanie co ja + własne(negatywne),ale tego nie moge tu opublikować,bo nie są użytkownikami cba.pl ( nie mają kont)
Jasne obadamy co powiedzą inni :mrgreen:

Pozdrawiam i powodzenia życzę.(End)
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Awatar użytkownika
viper26
Posty: 51
Rejestracja: 27 sty 2009, 17:00:56
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x960

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: viper26 »

Jak dla mnie to czcionka jest okej, gorzej ze screenami :P
O ile to wygląda fajnie na początku, to potem tylko irytuje. Screeny mogą być, ale jeśli to menu co jest pod spodem będzie z lewej strony screenów i widoczne bez przewijania (gdybym nie przewinął strony, to bym nie wiedział, że jest tam coś jeszcze oprócz screenów ;) ) no i tylko na początkowej stronie. Scrollowanie screenów, za każdym razem, żeby dostać się do treści, naprawdę irytuje.

Wygląd 9/10
Użyteczność 0/10
Hajtosek
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2011, 12:38:54
Strona na CBA.pl: shinigaminokage.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Hajtosek »

Mam wrażenie że tą skórkę gdzieś już widziałem.
Screeny są spłaszczone ( chodzi mi o miniatury ).
Mam wrażenie że te "himalaje" są rzeczywiście zbyt olbrzymie.
Hmmm... A po jaką cho*ere ci to "w", "na","oto" na końcu linijki?
A w newsie "konkurs" tekst wchodzi ci pod geralta :-(
Do tego dosyć ubogi.

Jak dla mnie to jakieś:
2/10 ?
Niestety pracuje w gazetce szkolnej i takie niedociągnięcia w tekście pisanym bolą.
Ja też często robię błędy, ale zazwyczaj szybko znikają.
Rooness
Posty: 149
Rejestracja: 14 paź 2010, 20:50:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1280x800

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Rooness »

Całkiem przyzwoita strona, kolory współgrają a to jest bardzo ważne, do tego widze już sporo info.
Jednak te screeny... czy aby na pewno każdemu będzie się chciało przewijać strone po każdorazowym wejściu w jakikolwiek link?

Pisałeś, że stronka oparta jest na Joomla- a skąd ja mam niby o tym wiedzieć? :wink: W tym wypadku z tego co wiem stopka nie jest wymagana, ale dla mnie jest to zwyczajny brak poszanowania dla ciężkiej pracy innych ludzi.
Zmieniłeś przez przypadek skórke, która nie pasuje do Twojej wersji CMS'a i widzisz białą strone?
Wgraj jakąkolwiek inną (poprawną) skórke przez FTP, zmień jej nazwe na tą, która była wadliwa a problem zniknie.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Urlich »

Rooness pisze: z tego co wiem stopka nie jest wymagana,
ale dla mnie jest to zwyczajny brak poszanowania dla ciężkiej pracy innych ludzi.
Bardzo dobrze to ująłeś-Mój szacuneczek dla Ciebie
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Wezyr
Posty: 21
Rejestracja: 06 cze 2010, 13:06:17
Strona na CBA.pl: http://bialywilk.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Wezyr »

z tego co wiem stopka nie jest wymagana,
ale dla mnie jest to zwyczajny brak poszanowania dla ciężkiej pracy innych ludzi.
W stopce u dołu strony jest stosowna wzmianka o globbers them którzy tworzą szablony właśnie pod Joomla 1.5 wystarczy wejść na ich stronę. Nie ma tu z mojej strony braku poszanowania do pracy innych ludzi. Jeżeli uważasz inaczej masz do tego prawo. Co tyczy się screenów to założyłem stosowny temat na forum strony, jak użytkownicy zechcą to go usunę, jak nie pozostanie. Dziękuję za ocenę i pozdrawiam.

Urlich nie wniosłeś nic do tematu swoim ostatnim postem więc przestań już prowokować.
Rooness
Posty: 149
Rejestracja: 14 paź 2010, 20:50:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Rooness »

No i taką konstruktywną rozmowe to ja rozumiem. Miło spotkać kogoś na poziomie. Skoro na forum u siebie założyłeś odpowiedni temat to rzeczywiście użytkownicy tam się upomną jeżeli coś nie będzie pasować ;)

Nie pozostaje nic innego jak życzyć dalszych sukcesów.
Zmieniłeś przez przypadek skórke, która nie pasuje do Twojej wersji CMS'a i widzisz białą strone?
Wgraj jakąkolwiek inną (poprawną) skórke przez FTP, zmień jej nazwe na tą, która była wadliwa a problem zniknie.
Wezyr
Posty: 21
Rejestracja: 06 cze 2010, 13:06:17
Strona na CBA.pl: http://bialywilk.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Wiedźmin 2- Serwis Biały Wilk

Post autor: Wezyr »

Dziękuję ci serdecznie i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ