słownik-cs.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Awatar użytkownika
Fineas_Nigellus
Posty: 582
Rejestracja: 08 lis 2012, 17:33:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Mobile Android 240x301

Re: słownik-cs.cba.pl

Post autor: Fineas_Nigellus »

dapon , na stronie pełno błędów ort., lewy panel węższy od prawego (niektórzy czasem chcą uzyskać taki efekt, jednak tutaj mi to nie pasuje :p), na stronie głównej nie powinieneś od razu dawać instrukcji do gry, może jakiś wstęp albo spis treści..
Mówimy STOP Reklamie-Sygnaturce! ;)
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: słownik-cs.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

tworzenie stron w html
http://www.google.pl/search?q=tworzenie ... =firefox-a

No i taka strona musi mieć forum..rzecz jasna
Ja Cie rozumiem uczysz sie ,wiec sie nie zrazaj,ale serio nawet nie ma co tam podpowiedzieć
Menu jest zryte niema składu i ładu..
Pomysł masz hobbystyczny(pewnie to Twoja ulubiona gra..też grałem kiedyś) i zapał również,ale zobacz na przykładzie darmowych szablonów,jak to powinno być:)

---- EDIT ----

PS moze strona startowa w html a screeny w galerii jakiejś
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
dapon
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2013, 19:19:40
Strona na CBA.pl: www.słownik-cs.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: słownik-cs.cba.pl

Post autor: dapon »

Powiem tak. Żaden problem jest kupić gotowy szablon i potem pytać po forach co i jak się zmienia.
Bo ktoś chce tak, a nie inaczej.
Ja robiłem stronę od zera sam. Wiem, że za wiele grafiki tam nie ma, ale czy każda strona musi to mieć. Jeszcze i tak za pewne będę zmieniał wygląd strony, ale na razie nie mam pomysłu.
Ja przynajmniej wiem jakimi językami pisać porządne strony. Nie stać mnie na tyle książek, żebym miał super stronę.
Teraz może i kogoś obrażę, ale muszę to napisać.
Wiele młodzieży dostaje pewnie trochę kasy na kieszonkowe, ale kiedyś to się skończy i strony też poupadają. Najlepiej ćwiczyć od czegoś w miarę prostego, a później pchać się do przodu.
Ja nie zarabiam na tej stronie. Zrobiłem ją, bo tworzenie stron to moja pasja i hobby.
Wybieram również tematy, które mnie interesują i znam się na nich w większości.
Wiem,że trochę się rozpisałem, ale czasem tak trzeba.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini 360x503

Re: słownik-cs.cba.pl

Post autor: Venite »

dapon rozumiemy. Ale tu nie chodzi o korzystanie z szablonu. Pobierz sobie jakoś ładny darmowy szablon html i traktuj jako ściągę na swój. W takich szablonach masz podane pewne rozwiązania z których możesz skorzystać u siebie, ja tak właśnie się uczyłem.

Tworzysz swoją stronę, ale zerknąć na niektóre rozwiązania możesz ;) i o to nam chodzi. Nie musi być zdjęć, ale zobacz jak dopasowane i separowane są dane części strony. To też może się przydać.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: słownik-cs.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

dapon pisze: Powiem tak. Żaden problem jest kupić gotowy szablon i potem pytać po forach co i jak się zmienia
Są darmowe
Venite pisze: obierz sobie jakoś ładny darmowy szablon html i traktuj jako ściągę na swój
Dokładnie i logicznie przekazane
dapon pisze: Ja przynajmniej wiem jakimi językami pisać porządne strony
Ojjjjjj...ale bez urazy
dapon pisze: Nie stać mnie na tyle książek, żebym miał super stronę
Nie potrzeba kupywać książek,są strony z darmowymi kursami,tutorialami w tym Video(nawet na youtube)
dapon pisze: Wiele młodzieży dostaje pewnie trochę kasy na kieszonkowe, ale kiedyś to się skończy i strony też poupadają
Po to są darmowe hostingi,szablony,cms-y,inne skrypty darmowe,aby nie wydawać kasy-więc nie wiem o czym mówisz,ktoś wprowadza cie w błąd,albo...

Jak zastosujesz sie do tego co radzimy,to wtedy i My bedziemy wiedzieć co i jak Ci podpowiedzieć

Zrozum sens całości..czekamy na coś konkretnego co do Twojej WWW
dapon pisze: Najlepiej ćwiczyć od czegoś w miarę prostego
=Darmowy szablon i jak sugeruje Venite
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
ODPOWIEDZ