sandacznysa.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
bgronski
Posty: 7
Rejestracja: 06 gru 2011, 23:50:54
Strona na CBA.pl: sandacznysa.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

sandacznysa.cba.pl

Post autor: bgronski »

Witam
Moja strona ze sprzętem wędkarskim www.sandacznysa.cba.pl wodotrysków graficznych itp raczej nie będzie bo właściciel nie chce ,
ale jeżeli można o uwagi odnośnie funkcjonalności i przejrzystości strony to będę wdzięczny
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: sandacznysa.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

Kod: Zaznacz cały

zarejestruj się wydrukuj maila zwrotnego i przyjdź z nim do nas masz 5 % RABATU
chyba napisz...bo z kabla netowego spadne..za cienki :devil:
a poważnie...Tło..mało ciekawe
Brak pozycji np Woblery
czyli...wszystko jasne
Poza tym
Generalnie paczki są nadawane w ciągu 2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności

Wole z przedpłata :mrgreen:
http://www.tamaj.pl/
Polecam porównać
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
bgronski
Posty: 7
Rejestracja: 06 gru 2011, 23:50:54
Strona na CBA.pl: sandacznysa.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Re: sandacznysa.cba.pl

Post autor: bgronski »

Woblerów sobie klient jeszcze nie wprowadził jak zresztą widać po innych towarach też trochę brakuje
Wodotrysków miało nie być nie życzono sobie - tło jakie chciano takie jest trochę przyciemnione od orginału
A odnośnie formy płatności i dostawy są do wyboru - po zakupie cztery formy dostarczenia przesyłki : kurier , poczta polska piorytet i ekonomic , odbiór osobisty. Formy płatności są : dwie wpłata na konto i płatność przy odbiorze. Przedpłata o której mówisz rozumiem jako wpłata na konto


A odnośnie napisz - no niestety ludzie zdolni sa po rejestracji odsyłali nam maile zwrotne ze swoimi danymi tzn.loginem i hasłem

Poza tym próbowałem się na tamaju przed chwilą zarejestrować - błąd certyfikatów mnie cały czas atakował co bardzo zniechęca do kontynuacji rejestracji
czupryn
Posty: 25
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:29:40
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: sandacznysa.cba.pl

Post autor: czupryn »

bgronski pisze:Woblerów sobie klient jeszcze nie wprowadził jak zresztą widać po innych towarach też trochę brakuje
Wodotrysków miało nie być nie życzono sobie - tło jakie chciano takie jest trochę przyciemnione od orginału
A odnośnie formy płatności i dostawy są do wyboru - po zakupie cztery formy dostarczenia przesyłki : kurier , poczta polska piorytet i ekonomic , odbiór osobisty. Formy płatności są : dwie wpłata na konto i płatność przy odbiorze. Przedpłata o której mówisz rozumiem jako wpłata na konto


A odnośnie napisz - no niestety ludzie zdolni sa po rejestracji odsyłali nam maile zwrotne ze swoimi danymi tzn.loginem i hasłem

Poza tym próbowałem się na tamaju przed chwilą zarejestrować - błąd certyfikatów mnie cały czas atakował co bardzo zniechęca do kontynuacji rejestracji


@bgronski

sklep no fajny itp. od 1-10 dam 9

normalny template, nie jakis misz-masz;

chcialem takze postawic taki sklep ale jak to sie ma do placenia ZUS-u? Czy trzeba jakos to zarejestrowac czy nie?
pozdr
ODPOWIEDZ