Proszę o ocnę stronki

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Slash
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2011, 18:12:26
Strona na CBA.pl: www.codegen.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x960

Proszę o ocnę stronki

Post autor: Slash »

Proszę o ocene stronki mojego zespołu CODEGEN. Stronka jest mojego autorstwa. Cały czas jest jeszcze dopracowywana więc mogą być jakieś błędy.

http://www.codegen.cba.pl
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Proszę o ocnę stronki

Post autor: Urlich »

hm,jak na portfolio dość ciekawie to wygląda...Jak na własnoręcznie wykonane portfolio,to się liczy więc 1 -sze Brawo dla Ciebie.
Co poprawiłbym? hm..dział kontakt dałbym jako formularz, w takim wykonaniu spodziewaj sie tony spamu na pocztę cba.pl .Zablokowałbym "prawoklik" w foto( fakt idzie obejsć ale zawsze to coś :devil: )
oceniam jak słowo daję 8 na 10
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Slash
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2011, 18:12:26
Strona na CBA.pl: www.codegen.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x960

Re: Proszę o ocnę stronki

Post autor: Slash »

Dzięki za ocenke :) No troche mi sie dostało od kumpli z zespołu za ten dział kontakt :D ale już zmieniłem na formularz. A co do "prawokliku" to też już załatwione. Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi piszcie.

---- EDIT ----

Dzięki za ocenke :) No troche mi sie dostało od kumpli z zespołu za ten dział kontakt :D ale już zmieniłem na formularz. A co do "prawokliku" to też już załatwione. Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi piszcie.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Proszę o ocnę stronki

Post autor: Urlich »

no teraz ujdzie 9/10 :mrgreen:
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Slash
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2011, 18:12:26
Strona na CBA.pl: www.codegen.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x960

Re: Proszę o ocnę stronki

Post autor: Slash »

hehe dzięki :D :mrgreen:
Awatar użytkownika
viper26
Posty: 51
Rejestracja: 27 sty 2009, 17:00:56
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x960

Re: Proszę o ocnę stronki

Post autor: viper26 »

Niepotrzebna strona startowa (przynajmniej z punktu widzenia użyteczności stron).
Ramka w menu jak dla mnie zdecydowanie za duża...
W "o nas" te linki na dole z osobami zespołu, można by dać również na górze.
Media masz puste, albo coś dodaj, albo usuń to póki coś tam nie wstawisz.
Jak na własne stroną to naprawdę nieźle 8/10.

Od strony technicznej możesz poprawić menu zamieniając onmouseover na html+css np. http://www.webvamp.co.uk/blog/coding/gr ... over-menu/ (wtedy nie trzeba czekać 2 sekundy zanim się obrazek załaduje, bo od razu jest ładowany w całości, a w css jedziesz "background-position" po obrazku).
Można by przenieść style do osobnego pliku i zrobić układ na divach, warto to zrobić tylko jeśli zamierzasz stronę rozbudowywać.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Proszę o ocnę stronki

Post autor: Urlich »

viper26 pisze: Niepotrzebna strona startowa (przynajmniej z punktu widzenia użyteczności stron).
To jest Portfolio zespołu i jak najbardziej pasuje
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
ODPOWIEDZ