prawie portal www.wjr.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
wjr
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2005, 18:12:25
Lokalizacja: w-wa
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

prawie portal www.wjr.cba.pl

Post autor: wjr »

witajcie,
zapraszam do ogledzin i przesylania uwag i propozycji: http://www.wjr.cba.pl/

stronka wyglada surowo, bo ma tak wygladac - bez obrazkow, gwizdkow i dzwonkow. to jest stonka przeznaczona do radzenia sobie z zalewem informacji. pewnie jeszcze ja bede rozbudowywal - wiec bede wdzieczny za propozycje co dorzucic. umieszczam tylko linki do stron, na ktorych naprawde COS jest - mam na mysli informacje w odpowiedniej ilosci i jakosci.

moj pomysl na nastepna podstrone to informacje regionalne: plany miast, pogoda, kina, hotele itp. - proponujcie.

walcze tez ze soba jezeli chodzi o bramke sms - co myslicie? nie chce mi sie robic wlasnej bramki [nakladki oczywiscie] - jeszcze nie spotkalem takiej, ktora by sie przynajmniej nie wieszala. Uzywam oryginalnych bramek naszych operatowrow i zyje i moje sms-y dochodza.

nie jestem mistrzem swiata w programowaniu - staralem sie jak moglem, ale nie mam bladego pojecia jak to wyglada na innych komputerach/przegladarkach - w razie fuck-up'ow przesylajcie screenshoty. Z gory moge przewidziec, ze ze wzgledu na ramki moze byc masakra w rozdzielczosci ponizej 1024x769

najlepszego!
Awatar użytkownika
Shorty
Posty: 21
Rejestracja: 23 lip 2005, 23:53:14
Lokalizacja: krk
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

good

Post autor: Shorty »

Powiem ci ze stronka robi na mnie miłe wrazenie poniewaz wychodze z podobnego załozenia ze co za duzo to nie zdrowo , prosta i czytelna forma ( chociaz moglbys oddzielic newsy w prawej kolumnie zeby byly bardziej przejrzyste) , moglbys na czerwono zaznaczac " gorące tematy " aby ci którzy szukają danej informacji od razu ich wzrok przyciągnie wyróznijący sie kolor
Skateboarding it's not a crime !!
Skateboard 4 life ...
Aska
Posty: 10
Rejestracja: 22 lip 2005, 09:11:24
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: Aska »

skad wziales newsy rss :?:
wjr
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2005, 18:12:25
Lokalizacja: w-wa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

krotka odpowiedz

Post autor: wjr »

Shorty:
nie ma potrzeby zaznaczac kolorem "goracych" newsow - wszystkie sa gorace

Aska:
rss-y pozbieralem sobie po sieci "recznie". zajrzyj na bbc albo na gazete - strony, ktore dostarczaja rss przewaznie chwala sie tym w sposob widoczny. Zbieram kolejne do zamieszczenia - podziekuje za sugestie.
zajrzyj tez: http://rss.mrok.org/
ODPOWIEDZ