Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Tysia1
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2011, 14:40:04
Strona na CBA.pl: www.my-manga.cba.pl
Płeć: Kobieta
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: Tysia1 »

Witam!
Proszę o Wasze opinie na temat mojej nowej strony internetowej http://www.blogmanga.cba.pl
Ostatnio zmieniony 22 lip 2011, 08:31:40 przez Tysia1, łącznie zmieniany 1 raz.
king_arthur
Posty: 41
Rejestracja: 15 sty 2011, 20:34:13
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Linux 1280x800

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: king_arthur »

[-]Validator
[-]Najpierw ładują się obrazki, a później tło pola tekstowego (nie wiem jak to inaczej nazwać :)), co przy moim wolnym łączu sprawia, że tutki muszą się dłuuuugo ładować żeby móc przeczytać tekst (chyba, nie chciało mi się czekać)
[-]Ogrooomne logo (powinno być mniej wysokie)
[-]To nie jest blog, tylko galeria...
[+]Ładna... treść :D (moim zdaniem)
[+]Dość przyjemny wygląd

Ogólna ocena: 6/10

Popraw BBCode w poście powinno być

Kod: Zaznacz cały

[url]http://www.blogmanga.cba.pl[/url]  
(znaczniki zawsze trzeba zamykać)

EDIT:
[--]Zwykły użyszkodnik może usunąć rysunek jeżeli złamie hasło (odnośnik do tego jest widoczny dla wszystkich!)
Tysia1
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2011, 14:40:04
Strona na CBA.pl: www.my-manga.cba.pl
Płeć: Kobieta
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: Tysia1 »

Dzięki za rady - logo jest już niższe a obrazki w tutorialach zmniejszone, więc strona będzie się szybciej ładować.
king_arthur pisze:To nie jest blog, tylko galeria...
Na razie faktycznie wygląda to jak galeria, ale już niedługo zacznę dodawać wpisy, więc tym się na razie nie będę martwić.
Co do validatora, to jest tam pełno dziwnych i nieistniejących błędów - uważa, że połowa znaczników jest niezamknięta.
Jeśli chodzi o opcję usuwania obrazków przez użytkowników, było to tylko chwilowe. Teraz już tego nie ma.
Awatar użytkownika
esbe
Posty: 30
Rejestracja: 27 kwie 2011, 20:56:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: esbe »

Uwazam ze z ta strona to niepotrzebny wysilek. Na twoim miejscu zrobilbym ksero tych obrazkow i rozdawal ludziom np. na ulicy, w tramwaju, pociagu (wazne bo nie maja jak uciec)... w ten sposob na pewno wiecej ludzi by to zobaczylo niz w necie...
ocena: 1,2/10
Szanowni Autorzy stron,
Doradcy wmawiaja wam tutaj, ze od doskonalosci dzieli was 5px w jedna albo w druga strone albo inny kolor tla! Prawda jest taka, ze od tego zeby chocby pokazac strone bez obciachu dzieli was BRAK CELU STRONY, KONCEPCJI, POMYSLU, ELEMENTARNEJ ZNAJOMOSCI TEJ ROBOTY. 90% z was nigdy tego nie zrozumie.
Artur532
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:44:15
Strona na CBA.pl: mojefraktale.cba.pl
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: Artur532 »

Esbe, nie za ostro?
Zobacz na opis pierwszego z rysunków:
Oto mój pierwszy rysunek manga
Nie uważasz, że nie powinieneś jej tak dołować? Dziewczyna to lubi, pracuje nad sobą, a ty po prostu mówisz, że ma odpuścić. Taki z ciebie kozak, to czemu nie masz w profilu żadnej strony? Wstydzisz się, czy po prostu nigdy żadnej nie zrobiłeś? Człowiek idealny nie istnieje a nawet jeśli ktoś jest tego bliski, to na pewno jest za nim dużo pracy. To, że ktoś się odważył i opublikował swoje prace w internecie nie znaczy, że masz go zniechęcać. Nie mówię o tym, że krytykujesz prace, bo tego Ci nikt nie zabroni.
esbe pisze:Uwazam ze z ta strona to niepotrzebny wysilek.
Z góry mówiąc, że coś się nie uda nigdy nie osiągniesz sukcesu. Poza tym, miałeś ocenić całą stronę, a nie samą treść. Nie napisałeś ani słowa o grafice. Według mnie ocena 1,2/10 to ocena strony, nad którą ktoś w ogóle nie pracował, lub kompletnie zawalił robotę. Może i rysunki nie są mistrzowskie, ale widać, że nie jest to strona z pierwszego lepszego szablonu. Uważam, że powinieneś trochę odpuścić.
Awatar użytkownika
esbe
Posty: 30
Rejestracja: 27 kwie 2011, 20:56:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: esbe »

Przekonaliscie mnie, ja naprawde mam dobre serce...bardzo podoba mi sie na tej stronie reklama u gory jak plynie babka z cyckami...dodaje po 1 za kazdy cycek...razem 1,2 +2=3,2... powodzenia
Szanowni Autorzy stron,
Doradcy wmawiaja wam tutaj, ze od doskonalosci dzieli was 5px w jedna albo w druga strone albo inny kolor tla! Prawda jest taka, ze od tego zeby chocby pokazac strone bez obciachu dzieli was BRAK CELU STRONY, KONCEPCJI, POMYSLU, ELEMENTARNEJ ZNAJOMOSCI TEJ ROBOTY. 90% z was nigdy tego nie zrozumie.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mobile 240x320

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: Venite »

Mnie tam się podoba. Tylko menu w jakimś obramowaniu i nieco więcej treści, a będzie całkiem przyzwoicie. Jak na taką stronę. Jakieś 5,5/10.

Esbe, cycki pozostawie bez komentarza O.o

I patrząc po twoim stylu opiniowania. Nie obraż się - słyszałeś określenie "hejter".?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

esbe nie ocenia. to jest wyśmiewanie się itp,itd.Gość niema pojęcia o ocenie stron
nakażdej stronie choćby nie wiadomo jak wyglądała,należy ją ocenieć jeśli tego sie podejmujemy
co za ,co przeciw,co zmienić itak dalej i dalej ble .ble
Nie należy zwracać uwagi na takich użytkowników z takimi opiniami ,czy ocenami,taka opinia nawet w kabarecie nie wywoła śmiechu :)
Venite pisze: Esbe, cycki pozostawie bez komentarza O.o
dokładnie ,kto zwraca sie w ten sposób do dziecka,bo to zapewne młoda dziewczynka

dla esbe :ban:

---- EDIT ----

Tysia1
Działaj dalej,zawsze mozesz sie poradzić co by tu,albo jakby tu,albo no wiesz :)
9/10 i nie za wygląd ,choć i ten jest spoko Demoty mają podobny :)
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: fuma »

matpol, Venite kazdy ma prawo oceniac strony jak sie jemu podobna, tak dlugo jak nie wyzywa nikogo. Wiem, ze esbe ocenia strony bardzo surowo, ale trudno, ma do tgo prawo. Nikogo nie obraza.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mobile 240x320

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: Venite »

Nie obraża, dlatego napisałem że mam wrażenie. Ale przypomina mi hejtera. Widziałem może dwie - trzy pozytywne i prawdziwe opinie z rozpiską. A zwracanie w ten sposób uwagi na reklamę i rzekome "cycki" śmiało może być zrozumiane jako chamstwo i skrajna bezczelność, nawet jeśli było żartem.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Tysia1
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2011, 14:40:04
Strona na CBA.pl: www.my-manga.cba.pl
Płeć: Kobieta
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: Tysia1 »

Venite pisze:Tylko menu w jakimś obramowaniu i nieco więcej treści, a będzie całkiem przyzwoicie.
Już próbowałam, i lepiej wygląda bez ramki. Ale dzięki za radę.
xlblog
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2011, 12:10:19
Strona na CBA.pl: www.xlblog.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: xlblog »

Nie oceniam tu treści strony bo ta zapewne jest dobra, ale sam wygląd strony to raczej koniec lat 90tych... Jak nie chcesz tworzyć od podstaw strony to znajdź sobie jakiś dobry szablon w necie, bo ten wygląd to porażka. Teraz się tak nie robi stron. Tło do d..., czcionka do d..., kolory do d..., Nie obraź się prosiłaś o ocenę to jest ocena. Znajdź dobry szablon bloga lub galerii w necie i będzie git stronka.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: Venite »

Szablon... W sumie tak, ale to lekko chodzenie na łatwiznę. Jak na samoróbkę to i tak jest całkiem okej...

Chociaż - ja nie ukrywam, że niejednokrotnie przekształcałem szablony. Ale to już zależy od chęci :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Ocena strony www.blogmanga.cba.pl

Post autor: fuma »

Venite
Venite pisze: chamstwo i skrajna bezczelność
przykro mi, ale nie jest to sprzeczne z regulaminem. Jesli komus sie nie podoba ostra krytyka to niech takowa ignoruje. Nie ma sensu wszczynac kolejnej niepotrzebnej dyskusji na forum.
ODPOWIEDZ