marlenagozdzik.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
marlenagozdzik
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2012, 23:18:56
Strona na CBA.pl: marlenagozdzik.cba.pl
Lokalizacja: T-M
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

marlenagozdzik.cba.pl

Post autor: marlenagozdzik »

Proszę o ocenę http://marlenagozdzik.cba.pl/. Jest to moja pierwsza stronka, więc proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Jendru :)
Posty: 831
Rejestracja: 28 mar 2007, 19:57:57
Strona na CBA.pl: piekar.com.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: marlenagozdzik.cba.pl

Post autor: Jendru :) »

Nie zrozum mnie źle, ale każdemu każda pierwsza strona wychodzi tragicznie. Nie inaczej jest w twoim przypadku.

Na samym szczycie strony przycisk do śledzenia na google+ jest po prostu kompletnie nie na swoim miejscu. Ale od początku zacznijmy może. Logo jest brzydkie, wygląda jak robione w programie paint, warto jeżeli chodzi o obróbkę grafiki zapoznać się z programami jak photoshop, corel lub gimp (z czego ten ostatni jest w 100% darmowy). Pokombinowanie z deseniami, efektami itd. Lewy i prawy przycisk myszki zablokowany, zbędnie. Strona stworzona na tabelkach z tego co się orientuje bez patrzenia w kod. Menu to 3 przyciski na dodatek słabe graficznie. Czcionka tekstu oraz jego rozmieszczenie jest też dość rażące po oczach i nie odpowiada żadnemu z powszechnie stosowanych trendów. Ogólnie jeżeli chodzi o strony internetowe to warto wyszukać informacji o budowie strony, estetyce i przejrzystości tekstu, dobieraniu kolorów (choć z tym nie jest tragicznie). No i ten kalendarz na dole, powiem tak, zrezygnuj z dodawania zbędnych gadżetów.

Dam ci podpowiedź że warto wzorować się na profesjonalnych szablonach stron, cały ogrom takich szablonów znajdziesz na np. temple monsterze. Ogólnie mam nadzieje że moja konstruktywna krytyka pomorze ci w rozwinięciu umiejętności tworzenia stron internetowych. Dodam ci jeszcze otuchy i powiem że nagrody za najbrzydszą pierwszą stronę na pewno nie dostaniesz bo jest ogrom gorszych. Życzę powodzenia i sukcesów ;)
ODPOWIEDZ