Kosmiczna strona do oceny.

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: DeaDriam »

mrozigor pisze: myślałem nad najmniejszą wersją o szerokości 1024px.
automatyczna rodziałka na forum/supporcie swojego skryptu masz podane jak to sie robi
w styles.css
sądze ze nie pozłości to odczytasz
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Nawiedzony9
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2011, 11:52:44
Strona na CBA.pl: counterstrikeu.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: Nawiedzony9 »

Wedlug mnie strona bez sensu,
To ze masz jako logo jakas rakiete i opisane jak ona startuje itp to zaden kosmos

Kosmos to nie rakieta kolego .
Kubala95
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2011, 13:10:16
Strona na CBA.pl: www.pvsa.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: Kubala95 »

Na dodatek, że nawiedzony, to jeszcze tępy. To coś białe, co widać po lewej stronie loga nazywa się wahadłowiec (bądź prom) kosmicznych. Po twojej wypowiedzi sądzę, że przybyłeś z innej epoki (czyżby reinkarnacja ?). To w ramach nadrobienia zaległości jeszcze ci powiem, że człowiek był już na Księżycu, a obecnie nad głową może przelecieć Ci taka ogromna stacja ISS. Nie żądam od Ciebie specjalistycznej wiedzy, ale o takich rzeczach wie każdy przeciętny człowiek. Po drugie w międzyczasie powstała taka dziedzina fizyki zwana astrodynamiką, radzę sprawdzić w Wikipedii bądź gdziekolwiek indziej definicję, może wtedy bardziej docenisz treść naszej strony (bo o tych artykułach nie napisałeś ani słowa). Jeżeli ja wiem niewiele o jakiejś nauce, to się o niej nie wypowiadam, zapewniam Cię, że "Wedlug mnie strona bez sensu, To ze masz jako logo jakas rakiete i opisane jak ona startuje itp to zaden kosmos" nie brzmi wcale dobrze i to ta krytyka jest "bez sensu". Poza tym tak się składa, że my wcale nie piszemy o "kosmosie", tylko o tym, jak się w niego właśnie lata. Najpierw radzę zapoznać się z tematyką strony, a potem ją oceniać. Nie bez powodu mamy w tytule "fizyka lotów kosmicznych i mechanika orbitalna".

PS. Kolejnych opiniotwórców zapraszamy pod nową domenę: http://www.lotykosmiczne.tk , lotykosmiczne.cba.pl także działa, ale mogą wystąpić jakieś błędy (konfiguracja skryptu).
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: DeaDriam »

mrozigor pisze: Bardzo prawdopodobne, że to ja coś źle robie, ale nie mam pojęcia co. Mógłby ktoś naprowadzić na właściwe tory?
no a jak podałem Ci linka na forum-patrzałeś tam?
modyfikujesz styl css i dodatkowo dopasowujesz rozmiar loga tzw header.png nie loga w css lecz header

Lub modyfikujesz w theme.php tam http://www.php-fusion.pl/forum/viewforu ... orum_id=31
to znajdziesz bo kiedyś widziałem-dlatego Ci podałem
Nawiedzony -->
Czytaj co pisał @Fuma wyżej,po całym forum piszesz posty bez sensu-uważaj bo doigrasz sie,
nie jestem tu od pouczania,ale swoim postępowaniem daleko nie zajdziesz i nic uzyskasz
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Zelpin
Posty: 51
Rejestracja: 21 kwie 2011, 20:10:23
Strona na CBA.pl: http://www.forum.zelpin.pl
Lokalizacja: Będzin
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: Zelpin »

Siema. Mi strona bardzo sie spodobała i sie nawet na niej zarejestrowałem :D Z grubsza chyba jedyna wada to mało osob i brak wypozycjonowania, tak to strona jest spoko, mam nadzieje ze wiecej wad nie odkryje z czasem, tylko same zalety :wink: Powodzenia a rozbudowie strony 8) Mozesz tez ocenic moja stronke jak chcesz :D
Zapraszam wszystkich na moje własne forum wielotematyczne - pogadaj z nami : www.forum.zelpin.pl
Kubala95
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2011, 13:10:16
Strona na CBA.pl: www.pvsa.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: Kubala95 »

Mało osób mówisz ? No cóż trudno znaleźć chętnego do czytania o astrodynamice i technicznych aspektach lotów kosmicznych, nawet naukowców zajmujących się tymi zagadnieniami jest w Polsce niewielu, są oczywiście pasjonaci interesujący się lotami kosmicznymi, ale nie wnikają oni najczęściej w bardziej skomplikowane tematy i fizykę (choć znają bardzo dobrze terminologię sprzętu kosmicznego i wiedzą co się dzieje "od zewnątrz"). Pozycjonowanie tragiczne znowu nie jest, wpis w Google chociażby: mechanika orbitalna.
LaY
Posty: 1120
Rejestracja: 28 sty 2009, 15:20:07
Lokalizacja: Silesia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: LaY »

mrozigor pisze: Bardzo prawdopodobne, że to ja coś źle robie, ale nie mam pojęcia co. Mógłby ktoś naprowadzić na właściwe tory?
Nie spoglądałem dokładniej w ten kod ale już bez tego wydaje mi się, że kod od wysyłania ciasteczka (czyli javascript) powinien znaleźc się na samym początku całego kodu strony, tzn. przed wyświetleniem jakichkolwiek danych. Zaś kod php wydaje się być w porządku, jednak nie jestem pewien. Nie mam ostatnio na to sił :/
Niě nerwuj hanysa
Kubala95
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2011, 13:10:16
Strona na CBA.pl: www.pvsa.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: Kubala95 »

Witam, wczoraj rozpoczęliśmy ambitny projekt Polskiej Wirtualnej Agencji Kosmicznej. Poszukujemy teraz ekipy - zarówno obsługi technicznej jak i orbinautów (czyli takich wirtualnych astronautów). Chętnych zapraszamy do tego tematu: http://www.lotykosmiczne.tk/forum/viewt ... hread_id=3 i oczywiście prosimy o ocenę pomysłu.
Kubala95
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2011, 13:10:16
Strona na CBA.pl: www.pvsa.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Kosmiczna strona do oceny.

Post autor: Kubala95 »

Witam, znowu zmiana domeny (mam nadzieję że ostatnia), tym razem proszę wchodzić przez adres: www.pvsa.pl.
ODPOWIEDZ