info-scisle.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
marioosu
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2010, 10:27:32
Strona na CBA.pl: www.marioosu.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

info-scisle.cba.pl

Post autor: marioosu »

Witam, od 1.08.br funkcjonuje moja nowa strona http://www.info-scisle.cba.pl i w związku z tym, chciałbym Was prosić o ocenę mojej strony pod względem kodu, treści (w budowie :) ) i grafiki (niestety godzę się z tym, że grafikę zostawić no comment :( ). Strona ta ma zamiar się dopiero rozwijać pod względem wizualnym i treści. Uwagi i pomocne opinie przydadzą się już na początku, kiedy można łatwiej/szybciej wprowadzić zmiany. Krytyki się nie boje!
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: info-scisle.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

hm..a wiesz mnie się podoba.tylko zmieniłbym czcionke na bardziej ze tak powiem chudszą :mrgreen: i fakt..opracował nad logo,no ale to kwestia gustu.
dałbym formularz kontaktowy ..yhm..Obrazek
no i jakieś info co to znaczy "Info ścisłe"..czyli czego dotyczy strona ,jakieś bla..bla..bla
8/10
Ładne kolory ma strona Obrazek
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Awatar użytkownika
Jendru :)
Posty: 831
Rejestracja: 28 mar 2007, 19:57:57
Strona na CBA.pl: piekar.com.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: info-scisle.cba.pl

Post autor: Jendru :) »

- Czerwona kratka w tle jest beee... radzę wymyślić coś innego
- Widać że logo początkującego, popracuj nad nim żeby miało więcej jak czarne tło i napis, logo to najlepsza rzecz do udoskonalania swoich umiejętności graficznych. Nie jestem pewien z jakich programów korzystasz ale radzę się przerzucić na programy typu GIMP (darmowy) lub photoshop (płatny).
- W menu (poziomej belce) po najechaniu nie zawsze działa efekt po najechaniu, do naprawy i urozmaicenia bo też to biedne i wygląda jak wklejony, lekko zmieniony gotowiec.
- Popatrz na inne profesjonalne strony w internecie i zobacz czym się różnią jeżeli chodzi o estetykę budowy, układu tekstu, jakości czcionek, potem postaraj się krok po kroku poprawić swoją.
- Wielki plus za to że to TWOJA praca a nie gotowiec z internetu i że Ty SAM włożyłeś w to dużo pracy

Ogólnie pierwsza, lub jedne z pierwszych stron zawsze są słabe, nawet tragiczne (boże schowaj moje przed światłem dziennym hehe) więc i ocena niska bo 2/10. Treści w tym nie oceniam bo jest 3 nad ranem ale mogę powiedzieć że zmierzasz w dobrym kierunku. Eksperymentuj, baw się dalej i nie poddawaj się, strona lepsza od wielu lepiej wyglądających w tym dziale bo twoja a nie jakiegoś profesjonalnego grafika z podmienioną przez kogoś stopką. (co do twojej stopki, warto podpisywać swoje prace, nawet najsłabsze :))
marioosu
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2010, 10:27:32
Strona na CBA.pl: www.marioosu.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: info-scisle.cba.pl

Post autor: marioosu »

Odświeżam temat i proszę o kolejne wskazówki.
Dziękuje za bardzo cenne uwagi i ocenę. Stronę troszkę ulepszyłem (m.in. zmieniłem logo, które mam nadzieje będzie kiedyś ładniejsze i dodałem proponowany formularz kontaktowy).

@Jendru :)
Co do programu do grafiki, to myślałem nad PhotoShop'em, ale wybrałem Gimp'a i nie dlatego, że PS tyle kosztuje (bo można zawsze inaczej go załatwić sobie :wink: ), ale jest dla mnie zbyt skomplikowany (za dużo funkcji), a Gimp na razie mi wystarcza.
karoleq
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2013, 17:10:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: info-scisle.cba.pl

Post autor: karoleq »

Czcionka w "menu", "najnowsze" i "polecane" nadal jakaś taka gruba, może warto zamienić ją na podobną jak czcionka regulaminu, tylko zwyczajnie pogrubiona? Taka tylko moja sugestia. ;)
Awatar użytkownika
Fineas_Nigellus
Posty: 582
Rejestracja: 08 lis 2012, 17:33:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Mobile Android 240x301

Re: info-scisle.cba.pl

Post autor: Fineas_Nigellus »

karoleq , ładny odkop :faja:
Mówimy STOP Reklamie-Sygnaturce! ;)
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini 360x503

Re: info-scisle.cba.pl

Post autor: Venite »

Ech. Zamykam wątek,w razie potrzeby otwarcia pisać na pw.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany