usuniecie i ponowne zalozenie konta

Konfiguracja cmsów Joomla i Mambo.
lorcan
Posty: 11
Rejestracja: 17 kwie 2012, 23:03:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

usuniecie i ponowne zalozenie konta

Post autor: lorcan »

Witam
Mam wlasna domene na home.pl i stronke w joomla 1.5 na serwerze cba.pl Chcialbym calkowicie usunac istniejaca strone i zalozyc inna o podobnej tematyce w joomla 2.5. Nie zalezy mi ani na modulach ani na szablonie ani na tresci aktualnej strony. Moglbym zaktualizowac jomle do nowszej wersji ale boje sie ze po drodze cos mi sie popsuje i wtedy w ogole sie nie polapie
Czy nie prosciej byloby usunac konto z serwera cba.pl i zalozyc nowe tworzac strone od podstaw?
Na jakie problemy moge sie natknac w zwiazku z domena zarowno w home.pl jak i na cba.pl (konto na cba.pl chcialbym zalozyc przy uzyciu tego samego e-maila co poprzednio)
Probowal ktos juz takiego numeru?

Piszac post myslalem glownie pod katem zmiany joomla 1.5 na 2.5 dlatego post umiescilem w tej kategorii
Jezeli blednie to prosze Admina o przeniesienie
Z gory dziekuje
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: usuniecie i ponowne zalozenie konta

Post autor: rkd77 »

lorcan, konta są kasowane nocą. Musiałbyś czekać do jutra.
Odinstaluj oprogramowanie instalowane z panelu, skasuj użytkownika SQL, też w panelu, skasuj pliki, które zostały na koncie.
Wtedy będziesz mógł spokojnie zainstalować nowsze oprogramowanie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
lorcan
Posty: 11
Rejestracja: 17 kwie 2012, 23:03:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: usuniecie i ponowne zalozenie konta

Post autor: lorcan »

Jak dobrze madrzejszych zapytac
Poszlo super
Dziekuje
ODPOWIEDZ